Do vyhledávání jste zadali „hala“

Přibližný počet výsledků : 0


icoUkázky našich realizací

icoAktuality | MONT-KOVO montované haly, ocelové konstrukce

icoOstatní

Administrativní haly či montované prodejny jsou řešeny jako dominantní jednopodlažní či dvoupodlažní stavby s výraznými estetickými a moderními prvky.
Montované autosalony a autoservisy patří mezi skvosty ocelových hal. Vynikají architektonickým ztvárněním. Jsou atraktivní a snadno poutají pozornost okolí.
Společnost MONT-KOVO spol. s r.o. se sídlem v Břestě vyrábí a dodává ocelové konstrukce a montované haly po celé České a Slovenské republice již od roku 1995.
Chladírenské haly a potravinářské haly jsou vhodné pro potravinářství a skladování komodit náchylných na vznik plísní.
Montáž haly provádí našich 5 montážních skupin v čele se zodpovědným vedoucím. Kvalitní PD a znalosti našich pracovníků zajistí kvalitní výstavbu montované haly.
Obloukové haly jsou levnějším řešením montovaných hal. Díky materiálové skladbě poskytuje tento typ konstrukce velmi rychlou montáž i demontáž.
Výrobní haly a průmyslové haly MONT-KOVO jsou navrhovány jako velkoprostorové stavby s důrazem na maximální využití vnitřního prostranství.
Skladové haly a zemědělské haly jsou projektované v souladu s maximálním využitím vnitřního prostoru a úsporou investičních a provozních nákladů.
Virtuální prohlídky montované haly či ocelové konstrukce nabízí možnost detailního prozkoumání stavby.
Na základě projektové dokumentace vyrábíme a lakujeme ocelové konstrukce pro naše montované haly ve vlastních moderně vybavených výrobních halách v našem areálu v Hulíně.
top