Ekonomické montované haly - reference

Ekonomické montované haly jsou účelně projektované prostory s nepřebernými možnostmi v dispozičním uspořádání a s důrazem na úsporu investičních a provozních nákladů. Tyto haly byli navrženy jako velkoprostorové stavby s malým sociálním a administrativním zázemím. Jsou však kompaktní a svými rozměry se řadí do kategorie malé montované haly. Cena montované haly je velmi individuální díky mnoha specifickým prvkům, proto nelze stanovit obecný ceník montovaných hal.

Montovaný autoservis Elit Nové Mesto nad Váhom

Montovaná hala Elit je jednoduchou stavbou obdelníkového tvaru se sedlovou střechou. Stavba je prostá designovým prvků a zaměřuje se především na praktičnost a ekonomiku stavby. Hala je dispozičně řešena jako jeden otevřený prostor s administrativní vestavbou (5.1x16.0m). Administrativní část haly zahrnuje vstupní prostor s recepcí, sociální zařízení a technickou místnost. Skladová část haly je prosvětlena pevnými pásy plastových oken bez otvírky. Vstup do haly je zajištěn průmyslovými garážovými vraty s elektrickým pohonem s integrovanými dveřmi. Montovaný autoservis skupiny servisů a prodejců automobilových dílů ELIT, se nachází v průmyslové zoňě Nového Mesta nad Váhom.

Rozměry haly: 16,0x30,1xH6,2 m/M5,1 m

Opláštění:

  • Střešní panely: KS 1000 RW, tl. 120mm, REI 20 DP3, RAL 9006, U=0.172 (W/m²K)
  • Stěnové panely: KS 1000 TL, tl. 120mm,EW/EI 30 DP3, RAL 9006, U=0.185 (W/m²K).

Více informací, fotografií a letecké video naleznete zde v profilu Montovaný autoservis Elit Nové mesto n. Váhom

Výrobní hala s administrativou Nipos

Hala Nipos v Úherském Brodě je velmi kompatkní, na ploše pohým 180 m2 však nabízí výrobní část s mostovým jeřábem 1t a administrativní část se sociálním zařízením a s technickou místoností. Montována hala má moderní tvar s atikou a je vyvedena ve velmi oblíbených barvách kombinace šedého hliníku na opláštění a antracitové barvy na výplních otvorů.  Projekt této montované haly na klíč zahrnoval kromě samotné haly, také zemní práce, základy, elektromontáže, zdravotechniku, vnitřní svislé konstukce ze sádrokartonu, podhledy, komunikace, veškeré podlahy, obklady a malby.

Rozměry haly: 12,0x15,0xH5,4 m/M5,0 m

Opláštění:

  • Střešní skládaný plášť kombinovaná skladba, folie Sika 1,5 mm, tep. izolace tl. 200 mm, U=0.188 (W/m2K)
  • Stěnové panely: KS1000 TL tl.120mm, EW/EI 30 DP3, RAL 9007 U=0.180(W/m2K).

Více informací, fotografií a letecké video naleznete zde v profilu Výrobní hala s administrativou Nipos.

top