Víte jak zaujmout novou halou?

ŽLUTÉ HALY - ODVAHA, KTERÁ ODMĚNÍ

Žlutá barva opláštění haly je nejodvážnější, ale dozajista je snaha náležitě odměněna.

Výrobní a skladovací hala Chuděj Hutisko

Stavěli jsme žlutou výrobní a skladovací halu například do Hutiska, kde hala nádherně zapadne do celého žlutého areálu firmy Chuděj. Firemní barvy žluté jsou v průmyslovém areálu na fasádách všech budov. Areál září zdaleka a upoutá pozornost. Areál je velmi pěkně udržovaný a investor dbal na každý detail. Po právu je jeho snaha náležitě odměněna. 

Výrobní hala MONT-KOVO Hulín

Dalším žlutým kandidátem na nejzářivější halu je naše výrobní hala v Hulíně, kterou využíváme ke svařování ocelových konstrukcí a ze stejného důvodu jako pan Chuděj jsme volili právě tuto barvu - žlutá barva je spolu se zelenou naší firemní barvou a celý náš výrobní areál v Hulíně je laděn do žluté barvy RAL 1018. 

Výrobní a skladovací hala Htech

Výborně se s barevnou kombinací ve žlutých barvách poprali také ve firmě Htech Olomouc, kde celá administrativní hala Htech je žlutá v zinkové žluté RAL 1018 stejně jako u haly MONT-KOVO, tentokrát však v kombinaci s tmavě stříbrnou RAL 9007 na navazující výrobní hale. Skladovací hala Htech je dle nezávislých reakcí velmi populární a mnoho investorů se nechalo inspirovat právě touto novou halou a její podařenou barevnou kombinací. 

ZELENÁ JE BARVA HARMONIE

Prodejní hala Starka v Českých Budějovicích

Zelené haly jsou netradiční, nemontují se velmi často, ale stojí za to. Posuďte sami - například zelená hala Starka v Českých Budějovicích z roku 2008 působí stále moderně a nadčasově. Navíc zelená barva opláštění skvěle ladí s předmětem činnosti investora - a to prodej zahradní techniky.

Barevná kombinace dvou odstínů zelených nemá chybu. Tmavě zelený odstín mátové zelené RAL 6029 na dvoupatrové administrativní hale v kombinaci se světlejší zelenožlutou barvou RAL 6018 je dobrá volba. Buďte odvážní a nechte se inspirovat.

Bílo zelená hala Hydraulics ve Slopném 

A co říkáte na dobře zvolenou kombinaci bílé a zelené u montované haly Hydraulics ve Slopném u Zlína? Administrativně výrobní hala je designově i barevně vyvážená, je zajímavá a působivá. Bílá barva na opláštění vždy září a nechá vyniknout ostatní barvy - i tato barevná kombinace stojí za zvážení, ne?

MODRÁ HALA JE SÁZKA NA JISTOTU

Prodejní hala Postele pro zdravý spánek České Budějovice

Modrá prodejní hala Postele pro zdravý spánek z roku 2004 upoutá pozornost dodnes. Kvalitní opláštění ze sendvičových panelů zajistí stálobarevnost a i po 10 letech je montovaná prodejna jako nová. Signální modrá RAL 5005 a bíle orámované okenní tabule, do toho červené poutače - prostě řečeno - halu nelze přehlédnout, což je pro prodejní haly nejdůležitější.

Výrobní hala LCT Telnice

Poslední halou, o které bych se ráda zmínila - je hala LCT Telnice, o které se několikrát psalo i v odborných časopisech. Hala je příjemnou kombinací stříbrné a modré barvy, tato kombinace je jistota, která nezklame a zaujme. Modrá barva sendvičových panelů, ale také průmyslových sekčních vrat oživí celou průmyslovou stavbu a montovaná hala bude na mnoho dalších let dělat radost svému majiteli. 

Chcete se podívat na více barevných kombinací montovaných hal? 

  • Vyzkoušejte náš nový filtr hal v referencích a zvolte požadovanou barevnou kombinaci - vyzkoušejte náš filtr montovaných hal.
  • Chcete si vytvořit Vaši vlastní barevnou kombinaci montované haly? To již není žádný problém.
top