Nové stavby ve Zlínském kraji

Na přelomu roku jsme postavili dvě průmyslové haly ve Zlínském kraji.

1. Průmyslová budova REC Group s.r.o.

Hala pro společnost REC Group s.r.o. leží ve Starém Městě a dosahuje rozměrů 24x21x7 metrů. Budova leží v areálu společnosti Kovosteel a je i barevně sladěna s celým areálem a halou, kterou jsme v roce 2010 pro společnost Kovosteel postavili.

Hala je pestře barevná a je kombinací stříbrné a ne tak často na halách viděné oranžové barvy. Barvy se na hale příjemně střídají dle jednotlivých modulů - od rámu k rámu jiný pás barvy.

Tato hala slouží jako servis a opravna strojů. Je nadstandardně zateplená sendvičovým panelem Kingspan 120mm na střeše a 100mm na bocích, což se v budoucnu jistě projeví na úspoře nákladů za energie. Profilace panelů byla zvolena mikro, což je decentní vzorek vhodný právě pro pestřejší barevné variace.

2. Sklad ANC Components

Druhou halou ve Zlínském kraji je hala ANC Components s.r.o., kterou jsme montovali na konci roku 2013. Jedná se o zateplený sklad a dosahuje rozměrů 17x80x5 a leží na ploše 1360m2. Tato hala leží v průmyslovém areálu Zlín- Rybníky, který se nachází nedaleko prodejny Interspar u řeky Dřevnice.

Sklad je opláštěný rovněž panelem Kingspan tl. 100 na střeše a 80mm na bocích. Profilace panelu byla zvolena box.

Tento sklad se rozhodl investor prosvětlit střešním hřebenovým světlíkem 3x67m, což prosvětlí interier velmi nadprůměrně. Sokl, který lemuje celou halu chrání zejména panely proti manuálnímu poškození, ale také před vlhkostí ze země. Odvodnění střechy je řešeno mezistřešním zatepleným žlabem, který dodává také společnost Kingspan.

top