Úvodní stránka - Montované haly

Montované haly

Průmyslové
a výrobní haly

Průmyslové a výrobní haly jsou navrhovány jako velkoprostorové stavby s důrazem na maximální využití vnitřního prostranství. Ocelová konstrukce těchto hal je navržena funkčně, ekonomicky a dle potřeb investora. Opláštění hal je pro dostatečnou tepelnou izolaci řešeno sendvičovými panely.

Více informací

Skladové
a zemědělské haly

Zemědělské a skladové haly jsou projektované v souladu s maximálním využitím vnitřního prostoru a úsporou investičních a provozních nákladů. V závislosti na komoditě jsou haly buď nezateplené, nebo zateplené sendvičovými panely. Tyto haly mohou sloužit také pro ustájení dobytka či hřebčíny.

Více informací

Administrativní haly
a prodejny

Administrativní haly a prodejny jsou často řešeny jako dominantní jedno či dvoupodlažní stavby s výraznými estetickými prvky. Zaujmou nejen barevným řešením, ale i velkými prosklenými plochami či výraznými vstupními dveřmi. Tyto prvky působí velmi elegantně, moderně a reprezentativně.

Více informací

Autosalony,
autoservisy a STK

Autosalony a autoservisy patří mezi skvosty ocelových hal. Vynikají tvůrčím architektonickým ztvárněním. Jsou atraktivní, bohatě prosklené a snadno poutají pozornost okolí. Autoservisy a STK se vyznačují funkčností, množstvím vrat, administrativním zázemím i kreativním barevným řešením.

Více informací

Sportovní haly
a tělocvičny

Montované sportovní haly či tělocvičny jsou funkční, atraktivní a ekonomicky výhodné. Podle velikosti a využití lze volit z rámové či obloukové konstrukce. Haly jsou projektované jako zateplené. Mohou sloužit jako multifunkční tenisové kurty, bazény, stadiony a další sportovní zařízení.

Více informací

Chladírenské
a potravinářské haly

Tyto haly jsou vhodné pro potravinářství a skladování komodit náchylných na vznik plísní. ULO komory poskytují optimální poměr kyslíku a oxidu uhličitého pro dlouhodobou trvanlivost potravin. Chladírenské a potravinářské haly splňují evropské hygienické normy a směrnice.

Více informací

top