Úvodní stránka - Montované haly

Montované haly

Průmyslové
a výrobní haly

Průmyslové a výrobní montované haly jsou navrhovány jako velkoprostorové stavby s důrazem na maximální využití vnitřního prostranství. Ocelová konstrukce těchto hal je navržena funkčně, ekonomicky a dle potřeb investora. Opláštění hal je pro dostatečnou tepelnou izolaci řešeno sendvičovými panely. Montované haly tohoto typu vyjikají především ve flexibilitě využití a rychlosti montáže.

Více informací

Skladové
a zemědělské haly

Zemědělské a skladové montované haly jsou projektované v souladu s maximálním využitím vnitřního prostoru a úsporou investičních a provozních nákladů. V závislosti na komoditě jsou haly buď nezateplené, nebo zateplené sendvičovými panely. Tyto montované haly mohou sloužit také pro ustájení dobytka či hřebčíny. Jejich přednostmi jsou ekonomičnost a maximální využití prostoru.

Více informací

Administrativní haly
a prodejny

Administrativní montované haly a prodejny jsou často řešeny jako dominantní jedno či dvoupodlažní stavby s výraznými estetickými prvky. Zaujmou nejen barevným řešením, ale i velkými prosklenými plochami či výraznými vstupními dveřmi. Tyto prvky působí velmi elegantně, moderně a reprezentativně. Tyto montované haly nabízejí možnost propojení s výrobou či skledem a sjednocení vzhledu. 

Více informací

Autosalony,
autoservisy a STK

Autosalony a autoservisy patří mezi skvosty ocelových hal. Tyto montované haly vynikají tvůrčím architektonickým ztvárněním. Jsou atraktivní, bohatě prosklené a snadno poutají pozornost okolí. Autoservisy a STK se vyznačují funkčností, množstvím vrat, administrativním zázemím i kreativním barevným řešením s možností rozdělení prostor na několik celků.

Více informací

Sportovní haly
a tělocvičny

Sportovní montované haly či tělocvičny jsou funkční, atraktivní a ekonomicky výhodné. Podle velikosti a využití lze volit z rámové či obloukové konstrukce. Haly jsou projektované jako zateplené. Mohou sloužit jako multifunkční tenisové kurty, bazény, stadiony a další sportovní zařízení. Tyto montované haly disponují skvělými tepelně izolačními vlastnostmi a šetří, tak náklady na vytápění či chlazení.

Více informací

Chladírenské
a potravinářské haly

Tyto montované haly jsou vhodné pro potravinářství a skladování komodit náchylných na vznik plísní. ULO komory poskytují optimální poměr kyslíku a oxidu uhličitého pro dlouhodobou trvanlivost potravin. Chladírenské a potravinářské haly splňují evropské hygienické normy a směrnice. Tyto montované haly nepropouští vlhkost, nezadržují plísně a jsou dobře omyvatelné.

Více informací

Montované haly na klíč = Generální dodavatel montované haly

Naše společnost v rámci regionu Morava vystupuje také jako generální dodavatel stavby. Dodáváme montované haly na klíč od projektové dokumentace konstrukční části přes realizaci stavebních prací, výrobu, montáž konstrukce a opláštění, zařízení hal až po finální úpravy terénu. V této oblasti máme bohaté zkušenosti s velkými projekty generálních staveb a montovaných hal na klíč. Díky zkušenostem a tradici v oboru dokážeme nabídnout vysokou úroveň poradenství a individuální řešení pro každého zákazníka s důrazem na efektivitu a cenu montované haly.

Postup jak přistupujeme ke generálním stavbám naleznete v sekci Jak stavíme.

Proč montované haly MONT-KOVO?

Jsme společnost s dlouholetou tradicí, specializující se na výrobu a dodávky montovaných hal a ocelových konstrukcí již od roku 1995. Působíme jak v České republice, tak na Slovensku. Naše bohaté reference zahrnují širokou škálu objektů, jako jsou administrativní haly a prodejny, výrobní haly, skladové haly, sportovní haly, autosalony a autoservisy. Dále se zaměřujeme na obloukové haly, ocelové konstrukce, technologické konstrukce a konstrukce pro solární panely. Navíc poskytujeme řešení v podobě přístřešků a opláštění pro různé typy hal.

Kde realizujeme naše montované haly

Naše montované haly najde na různých místech České republiky jako je Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Havířov, Jihlava a celá Vysočina, Karlovy Vary, Kladno, Liberec, Most Olomouc, Ostrava, Opava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín, Znojmo, Břeclav, ale i na Slovensku ve městech jako Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Martin, Nitra, Prešov, Trenčín, Trnava, Žilina a Zvolen.

Celkový přehled najdete na naší Referenční mapě, kde je umístěno přes 220 referenčních montovaný hal včetně detailu s popisem a fotografiemi. Nebo ve výčtu zrealizovaných montovaných hal, kde najdete přes 750 staveb.
top