Právě realizované ocelové haly

V současné době probíhá montáž šesti hal na Olomoucku, Brněnsku a nedaleko Českých Budějovic.

Ocelová konstrukce a opláštění střechy Mudrla Prostějov

Tato zakázka spočívala v montáži ocelové konstrukce pro opláštění střechy na stávající zděnou budovu. Konstrukce je kotvena skrz stropy na betonový skelet a dosahuje šířky 19,4 metrů a délky 142 metrů. Střecha je opláštěna sendvičovými panely KS1000 RW o tloušťce 100mm. Součástí stavby je také přední stříška o rozměrech 16x6 metrů.

Skladová hala T.E.A. Technik Brno

Tato ocelová hala (15x47 m) byla vystavěna jako součást administrativně skladového areálu firmy T.E.A Technik. Administrativní část je vystavěna jako zděná a skladová část jako montovaná ocelová hala zateplená sendvičovými panely. Střecha je opláštěna skládaným pláštěm s minerální vatou 200 mm, která dosahuje tepleného odporu U=0.188 (W/m2K). Na stěny byl použit panel KS1150 tl. 150mm v modré barvě. Klempířské prvky, vrata a okna byli vyvedeny v antracitové barvě a skvěle tak dokreslují celý vzhled haly.

Expediční hala NWT Haňovice

Ocelová hala v Haňovicích bude sloužit jako zpracovatelská a expediční hala pro zemědělské produkty, které jsou pěstovány v přilehlých sklenících. Hala je rozčleněna na několik celků a dosahuje šířky 40,5 metrů s podpěrou, délky 36,4 metrů a výšky 6,8 metrů, modul je zde volen 5 metrů. Hala je opláštěna sendvičovými panely tl. 150mm na bocích a na střeše skládaným pláštěm. Součástí dodávky je takové ocelové patro s ocelovým schodištěm vč. zábradlí.

Skladová hala REKOSTAV Heroltice

Skladová hala zemědělských produktů REKOSTAV v Herolticích nedaleko Jihlavy vyniká pozinkovanou ocelovou konstrukcí. Toto řešení zajistí nejvyšší možnou trvanlivost konstrukce bez jakýchkoliv dalších nátěrů. Hala o rozměrech 25 x 45,6 x 6,3 m s modulem 9 m je opláštěna panely KS100RW tl. 100mm na střeše a KS1000 AWP tl 100mm na stěnách. Ocelová hala je doplněna o štítové sekční vrata 4x4,6 metrů pro návoz produktů.

Montovaná prodejna For Street Racing

Hala For Street Racing bude sloužit jako showroom a prodejna s oblečením a doplňky pro motorsport. Součástí haly je také skladovácí část. Celá budova je řešena v atraktivních barvách, aby přilákala zákazníky. Samotná ocelová konstrukce je nastříkaná do antracitové barvy RAL 7035. Opláštění ze sendvičových panelů kombinuje červenou RAL 3000 a stříbrnou RAL 9006. Prosvětlení je řešeno velkým množstvím samostatných okenních tabulí vč. atypického kruhového okna.

Ocelové konstrukce Tištín

Zakázka pro společnost Stavconsult v Tištíně zahrnuje novostavbu dvou hal s krčkem, které budou sloužit jako zemědělské haly pro ustájení a chov dojnic. Stavba je rozdělena na dvě etapy, z nichž první část (o šířce 35m a délce 70m) byla již dokončena a je plně připravena k provozu. Ve druhé fázi, která se nyní připravuje, bude zmontována další konstrukce o stejném rozměru plus propojovací krček s opláštěním (4,2x70m).

top