Stavíme i tělocvičny

Naše společnost staví vedle výrobních a administrativních hal také sportovní haly, tělocvičny, zastřešené kurty, ať už z rámové konstrukce, tak i obloukové konstrukce.

Za dobu naší působnosti jsme zrealizovali řadu sportovních zařízení. Z těch nejvýznamějších staveb jsou to například sportovní a tenisová hala v Kostelanech, zateplená tenisová hala v Jablonci nad Nisou nebo právě dokončená zateplená badmintonová hala v Buštěhradu u Prahy.

Pro tyto haly je společné, že jsou vyrobené a sestavené z rámové ocelové konstrukce vhodné pro větší rozpony hal bez podpěry. Ocelové konstrukce jsou opláštěné sendvičovými panely tl. 100 na střeše i bocích, což zajistí optimální teplotu pro sport v zimě i v létě. 

Prosvětlení v těchto halách je zajištěno především umělým osvětlením zářivkami, které zaručí optimální rozmístění světla v hale. Vytápění i cirkulace vzduchu je řešeno pomocí teplovzdušných jednotek ROBUR.

Tenisová hala Kostelany

Tato hala je ojedinělá díky architektonickému návrhu ztotožnění haly k přilehlému ranči. Čelní strana haly se vstupem vzhledově přímo navazuje na protilehlý areál ranče. Celá hala je opláštěna zlato-hnědým panelem s výrazným profilem, jež napodobuje strukturu dřeva. Vstup do areálu je dvoupatrový s přilehlou posilovnou v horním patře. Majitelem a provozovatelem objektu je v současné době obec Kostelany. Podívejte se na streetview.

Tenisová hala Jablonec nad Nisou

Tato tenisová hala je přístavbou k již stávajícím objektům tenisového klubu v Jablonci a rozšiřuje možnosti tenisových nadšenců zejména pro zimní období. Hala na rozloze 1317m2 nabízí k dispozici dva tenisové kurty s umělým povrchem.

Badmintonová hala Buštěhrad

Nejnovější halou v našem repertoáru sportovních hal je sportovní badmintonová hala nedaleko Prahy - v Buštěhradu pro soukromého investora Sport centrum STATEK s.r.o. Hala má menší rozpon (19m) než výše zmíněné haly, což pro své účely badmintonových kurtů plně dostačuje. Hala poskytuje dostatek protoru pro 5 badmintonových kurtů.

Více o sportovních halách se dočtete na našich stránkách v sekci Sportovní haly a tělocvičny.

top