Zimní haly

V letošním roce jsme již dokončili dvě nové montované haly pro společnost Anotex CZ, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou a pro společnost Elektro Pavlica z Rožnova pod Radhoštěm.

Montovaná hala Anotex Velká Losenice

V únoru 2011 jsme dokončili montovanou ocelovou halu pro společnost Anotex CZ, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou. Hala bude sloužit jako výrobní hala pro zdravotnícké pomůcky.

Rozměry montované haly: 16x42x3,7m

Barevné provedení montované haly: stříbrná RAL 9006

Okna a dveře montované haly :

plastová okna typ SALAMANDER Streamline (5.ti komorový profil zpevněný ocelovými zinkovanými výztuhami), osazené rakouským celoobvodovým kováním MACO a izolačním Climaplus dvojsklem 4-16-4, U=1,1.
Barevné provedení oken: barva bílá RAL 9010.

Sekční vrata :

Sekční vrata s elektrickým pohonem s integrovanými dveřmi, rozměr 3x2,8m.
Barevné provedení sekčních vrat: stříbrné RAL 9006.

Hřebenový světlík :

Hala je navíc prosvětlena hřebenovým světlíkem rozměru 3x5,5m z polykarbonátu tl. 16/6TSmm opál, U = 1,9W/m2/K. Obloukový světlík je doplněný o ventilační otvírku a čidlo větru a deště.

Montovaná hala Elektro Pavlica 

V únoru jsme dokončili i druhou montovanou halu a to v Rožnově pod Radhoštěm pro společnost Elektro Pavlica. Tato montovaná hala má administrativní dvoupatrovou část a jednopodlažní výrobní a skladovou část.

Rozměry montované haly: 17x36x4,3/6,3 (vyšší výška je u dvoupatrové administrativní části).

Barevné provedení montované haly: barevná kombinace RAL 9006 a RAL 5010

Opláštění haly: 

Hala je opláštěna částečně sendvičovými panely tloušťky 100mm a administrativní část haly je částečně opláštěna minerálním panelem tloušťky 150mm z důvody zvýšených požadavků na požární odolnost haly (30 a 45 minut).

Okna, dveře montované haly:

plastová okna typ SALAMANDER Streamline (5.ti komorový profil zpevněný ocelovými zinkovanými výztuhami), osazené rakouským celoobvodovým kováním MACO a izolačním Climaplus dvojsklem 4-16-4, U=1,1. Barevné provedení oken: barva stříbrná RAL 9006.

Vrata montované haly:

Sekční vrata s elektrickým pohonem s integrovanými dveřmi, rozměr 3x3,3m. Barevné provedení sekčních vrat: RAL 9006.

Obloukový hřebenový světlík montované haly:

Hala je prosvětlena hřebenovým světlíkem rozměru 3x12m z polykarbonátu tl. 16/6TSmm opál, U = 1,9W/m2/K. Obloukový světlík je doplněný o ventilační otvírku a čidlo větru a deště. Ve střešní části jsou navíc 4 bodové světlíky s elektrickým otvíračem. Montovaná hala je doplněna o 3 přístřešky opláštěné trapézovým plechem.

top