Kariéra

MONT-KOVO zaměstnává přibližně 60 pracovníků z toho zhruba 50% na montážích, 25% ve výrobě a stavebním oddělení a 25% jako THP. Našim zaměstnancům se vždy snažíme nabídnout individuální přístup, zázemí rodiné společnosti a motivující finanční ohodnocení.

Aktuálně hledáme pracovníky na tyto pozice:

PROJEKTANT/KONSTRUKTÉR stavebních ocelových konstrukcí

Co vás čeká

Práce na technických a výrobních dokumentacích v programu AutoCAD pro výrobu a montáž ocelových hal. Komunikace se zákazníky a projektanty. Řešení technický bodů s obchodním oddělením, vedoucími realizace a vedoucím výroby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost práce na PC – vysoká úroveň
  • pokročilá znalost kreslícího AutoCAD programu (dwg)
  • minimální dosažené vzdělání VŠ stavebního zaměření
  • řidičské oprávnění skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

  • nadstandartní ohodnocení
  • firemní benefity - stravenky, sportovní aktivity, atd.
  • příspěvek na ubytování či dopravu
  • práce v zavedené stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • technické zázemí na vysoké úrovni
  • individuální přístup
  • práce v mladém a profesionálním kolektivu
  • práce na plný pracovní úvazek

Nástup je možný ihned po osobním pohovoru. Vhodné i pro absolventy či studenty posledních ročníku.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Ing. Lucie Sedlářová

+420 733 122 591, lucie.sedlarova@montkovo.cz

Zedník, Tesař a Mistr stavební výroby

Přijmeme pracovníky na volné pozice Zedník, Tesař a Mistr stavební výroby. Práce na spodních stavbách pro montované ocelové haly v regionu Zlínského, Moravskoslezského a Jihomoravského kraje. Nástup možný ihned po osobním pohovoru. Praxe v oboru nutná.

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Flexibilitu
  • Praxe v oboru

Nabízíme:

  • Práce v zavedené stabilní společnosti
  • Práce na plný úvazek
  • Osobní přístup
  • Firemní benefity
  • Motivující finanční ohodnocení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Antontín Zavadil - Vedoucí stavebního oddělení

+420 602 736 647, antonin.zavadil@montkovo.cz

Montér ocelových konstrukcí a hal

Přijmeme na plný pracovní úvazek montéra ocelových konstrukcí a montovaných hal. Pomocné montážní práce při realizaci montovaných hal po celé ČR a SR. Nástup možný ihned po osobním pohovoru.

Požadujeme:

  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Svářecí průkaz výhodou

Nabízíme:

  • Technické zázemí na vysoké úrovni

Ing. Tomáš Zouvala - Vedoucí stavebního oddělení

+420 739 008 015, tomas.zouvala@montkovo.cz