Nové referenční montované haly

Stavební sezóna je v plném proudu a i naše společnost MONT-KOVO neotálí. V současné době je ve výstavbě pět montovaných hal a náš harmonogram je neúprosně zaplněn na několik dalších měsíců. Následující přehled hal obsahuje stavby, které byly dokončeny již dříve, ale obsahuje i úplné novinky.

Skladová a výrobní hala s administrativou VIVACO

V průmyslové zóně v Olomouci, stojí nyní již tři montované haly, které realizovala naše společnost. Nejnovější z nich je nedávno dokončená skladovací a výrobní hala VIVACO. Tato stavba je doplněna o administrativu a slouží k výrobě a skladování parfémů a dalších esenciálních směsí. Montovaná hala měří na šířku i délku 36 metrů a výška atiky dosahuje 7,2 metrů. Hala je vyvedena atraktivní barevné kombinaci stříbrné a antracitové šedé doplněné o červené detaily. Velmi povedených prvkem je slunolam, který stíní administrativní části haly a tak reguluje oslunění fasády a tím teplotu v hale.

Autoservis S&S MOTORSPORT

Kromě výše zmíněné haly VIVACO se ve stejné průmyslové zóně v Olomouci nachází právě tento Autoservis S&S MOTORSPORT.  Tato hala obsahuje menší administrativní část včetně sociálního zázemí a dílnu, která je doplněna čtveřicí sekčních vrat, které slouží jako ideální vjezd pro zákazníky servisu. Toto dispoziční řešení plně odpovídá potřebám autoservisů a pneu servisů. Rozměry haly jsou 10x26 metrů a výška haly dosahuje 5 metrů. Hala byla opláštěna PUR panelem Kingspan o tloušťce 100mm, což zajišťuje stavbě dostatečnou tepelnou izolaci.  Zajímavostí je rohové prosklení administrativy, které vnáší více přirozeného světla, čímž přináší úspory a zároveň tvoří netradiční prvek montované haly.

Administrativní a výrobní hala Kovosa

Poslední montovanou halou v tomto přehledu je stavba o rozměru 22x20 m, výšky v okapu 3,7 m a modulu 6,5m. Hala slouží z velké části jako administrativní a výrobní hala pro společnost KOVOSA s.r.o.. Stavba proběhla ve Starém městě u Uherského Hradiště. Hala je opláštěná sendvičovými panely Kingspan šířky 100mm v hliníkové šedé barvě RAL 9007. Jeden z krajních rámů ocelové konstrukce je plnohodnotný a tak je hala připravena na případné prodloužení. Hala je doplněna klempířskými prvky v antracitové barvě RAL 7016, stejnou barvu mají okna, dveře a sekční vrata. Specialitou haly je vyvýšený štít, který halu činí nezaměnitelnou.

top