Aktuálně stavíme tyto montované haly

V současné době realizujeme nebo dokončujeme tyto haly: výrobní halu Cobbler Valašské Meziříčí, skladovou halu NWT Velké Němčice, ocelovou konstrukci patra Rajec, montovaný autosalon Konicar Jihlava, skladovou halu OKC Real Kroměříž a rekonstrukci haly OL TRANS Olomouc.

Výrobní hala Cobbler Valašské Meziříčí

Tato montovaná výrobní a skladová hala byla vystavena v centru Valašského Meziříčí. Hala je propojena se stávající provozovnou nadzemním spojovacím krčkem v délce 18 m, průřezu 2,5 x 3,0 m. Jedná se o dvoupodlažní halu s plochou střechou a atikou. Půdorysné rozměry haly jsou 25x25 m s výškou v atice 8,0 m od podlahy. Modul je stanoven na 6,3m. Hala je opláštěna sendvičovými panely tl. 100 mm a krček minerálními panely tl. 150 mm.

Skladová hala NWT Velké Němčice

Skladová a zpracovatelská hala ve Velkých Němčicích bude sloužit jako přidružená stavba tzv. "skleníkům budoucnosti". Stejně jako v Haňovicích a Kameničanech bude naše hala sloužit ke zpracování a skladování čerstvých rajčat. Hala dosahuje šířky 36,6 m, délky 80,4 m a výšky v okapu 6,9 m. Modul je zde volen po 5 m. Opláštění haly je řešeno sendvičovými panely Kingspan s minerální vatou na stěnách a na střeše je použit skládaný plášť s izolací Combi Roof 200 mm. Interiér haly je rozdělen pomocí příček ze sendvičových panelů. Na hale jsou použity hlikové okna a dveře, několik sekčních vrat, rolovacích foliových vrat, požární rolety ATRPU a také například vyrovnávací můstek s nosností 6t.

Ocelová konstrukce patra Aktiv Pro Rajec

Záměrem této stavby je přestavba výrobní haly ve městě Rajec na polyfunkční objekt. Současná budova se nachází v centru města Rajec v památkové zoně a byla vystavěna v několika etapách od roku 1964. Stav stávající výrobní haly odpovídá stáří a je způsobu užívání a tak je potřeba objekt zrekonstruovat a staticky posílit. Součátí dodávky MONT-KOVO byla výstavba ztužovací ocelové konstrukce a patra v hlavní části budovy. Ocelové patro z příhradové konstrukce dosahuje rozměrů 12x60 m, výšky 9,6 m s modulem 6 m. Ocelová konstrukce je z části kotvena také na současnou želozobetovou konstrukci.

Montovaný autosalon Konicar Jihlava

Autosalon Konicar Peugeot Jihlava dosahuje 24,4 m na šířku, 49,0 m délku a 5,6 m na výšku. Hala má foliovou hydroizolační střechu, která se skládá z trapézového plechu, 120mm zateplení combi roof + folie Sika. Stěny jsou opláštěny PIR panely od Polského výrobce z důvodu nižší ceny v tloušťce 100mm a z části byly použity i panely Kingspan tl. 100mm v nestandardní barvě RAL 5011, kterou vyžaduje automobilka Peugeot. Hala obsahuje 4x sekční vrata, 3x střešní světlík s větracím křídlem a čidlem vítr/déšť (3x16m, 3x5m, 5x5m). Součástí dodávky jsou také vnitřní příčky z PUR panelů.

Skladová hala OKC Real

Tato jednoduchá zateplená montovaná hala byla přistavěna ke stávající budově. Půdorysné rozměry stavby jsou 16x18 m s výškou 5,2 m. Ocelová konstrukce je opatřena protipožárním nátěrem na 30 min. Hala je opláštěna stěnovými panely KS1000 TL tl.120mm, U=0.185(W/m2K) a střešním skládaným pláštěm. Hala je dopněna o střešní světlík, sekční vrata a efektní proklený vstup.

Rekonstrukce haly OL TRANS Olomouc

Rekonstrukce haly zahrnovala přepláštění stávající nezateplené haly na třídění odpadu OL TRANS, kterou naše společnost vystavila v roce 2008. Montovaná hala byla nově zateplena stěnovými panely KINGSPAN KS 1000 AWP (panel se skrytým spojem), tl. 100mm, barva RAL 9002 a RAL 5010, U=0.226 (W/m²K), střešními panely KINGSPAN KS 1000 RW, tl. 100mm, U=0.206 (W/m²K). Na hale byli také použity nové platové okna, sekční vrata, střešní světlík, okapy a svody a nový hromosvod.

top