Úvodní stránka - Aktuality | MONT-KOVO montované haly, ocelové konstrukce - Montované haly - současná realizace část II.

Montované haly - současná realizace část II.

V aktuálním období probíhá současně montáž sedmi montovaných hal z toho čtyři jsme vám představili v předchozí květnové aktualitě. Nyní se budeme věnovat halám v Jílové u Prahy, Sulici u Prahy a v Bukovině u Kralovic.

 Montovaná prodejní hala a sklad Kentoya scooters

Montovaná hala se nachází v obci Sulice v okrese Praha-Východ. Tato montovaná hala bude sloužit jako prodejna s showroomem a skladem skůtrů značky Kentoya. Montovaná hala je rozdělana pomocí příčky na dvě lodě z nichž v jedné časti bude sklad motocyklů a v druhé části bude prodejna. Skladová část haly je otevřená jednopodlažní a prodejna je rozdělena na dvě podlažní patra. První patro s prodejnou a showroomem a druhé patro s kancelářemi a sociálním zázemím. Hala je doplněna o velké skleněné výkladce, dvoje sekční průmyslová vrata a několik sestav oken a dveří. Střecha haly je rovná se zvýšenou atikou a dvěma obloukovými střešními světlíky.

Rozměry haly: 38,6x31,5xH8,2m

Opláštění haly:
 
Střešní skládaný plášť s hydroizolační folii
Stěnové panely Kingspan KS 1000 TL, tl. 100 mm, EW/EI 30 DP3, U=0.222 (W/m²K), RAL 7016, 9006

 Rekonstrukce výrobní haly Jílové u Prahy

Jedná se o komlex vzájemně propojených objektů hal a administrativního zázemí. Stavby výrobního areálu a skladů jsou jednopodlažní se sedlovými střechami. Tento projekt rozsáhlé rekonstrukce stávajících výrobních hal ze 70. let, zahrnuje demontáž původního opláštění střechy, několika světlíků, opláštění stěn a bočního prosklení, následné ošetření konstrukce s kompletním nátěrem a montáž nového pláště ze sedvičových panelů na střechu a stěny haly. V současnosti je dokončena rekonstruce na prvním objektu o půdorysných rozměrech 15,5x72,0 m. Na hale se navíc přesouval otvor ve štítu haly pro sekční průmyslové vrata, doplňovali se vstupní dveře a obloukový střešní hliníkový světlík (4.0x38.9m), s prosklením polykarbonátem tl. 25mm, U=1.40 W/m2.

Montovaná skladová hala Bukovina

Jednoduchá a účelná zateplená montovaná hala pro zemědělské účely se nachází asi 30 km severně od Plzně. Hala s ocelovou konstrukcí má sedlovou střechou se sklonem 10° a její půdorysný tvar opisuje písmeno L. Stavba je doplněna sekčními vraty o rozměrech 4,9 m na šířku a 4,2 m na výšku s třemi prosklenými sekcemi. Prosvětlení je řešeno pomocí plastových oknen a vstup do haly zajišťují samostnané plastové dveře.

Rozměry haly: 16,0x13,0xH4,9-5,8m

Opláštění haly:
 
Střešní panely KS1000 RW tl.120mm REI 15 DP3 (U=0.14(W/m2K), RAL 9007
Stěnové panely Kingspan KS1150 TL tl.100mm EW/EI 30 DP3, U=0.222 (W/m²K), RAL 9007
top