Nové montované haly na Moravě

Montovaná ocelová hala Brno (Ergozet)

Naše firma právě montuje velkou montovanou halu v Brně. Jedná se o rámovou dvoulodní ocelovou halu v šířce 40 metrů, délce 44 metrů a výšce 8 metrů určenou pro výrobní účely firmy Ergozet s.r.o. Montáž ocelové konstrukce je doplněna také o dvě jeřábové dráhy 5 tun a 3,2 tuny.

Montáž ocelové konstrukce je již u konce a nyní se montuje opláštění, klempířské prvky, okna, dveře, vrata a světlíky. Opláštění bude ze sendvičových panelů v tloušťce 100mm na střechu a 100mm na stěny. K opláštění haly používáme kvalitní české sendvičové panely zaručující vysokou kvalitu a trvanlivost opláštění. Více o našich sendvičových panelech v sekci Opláštění.

Montovaná hala Přerov (Levior)

Druhá naše montážní skupina právě montuje velkou rámovou ocelovou halu v Troubkách u Přerova pro společnost Levior s.r.o. Tato hala je podobná montované hale v Brně. Šířka haly bude 39 metrů, délka haly 44 metrů a výška 7,3 metrů v atice. Střecha bude skládaná z nosného trapézového plechu vespodu, nad ním minerální vlna o tloušťce 160 mm (ISOVER) a hydroizolace z folie SIKA 1,6 mm. Boční opláštění dodá firma Kingspan, bude ze sendvičového panelu PUR tloušťky 100mm.

Střecha bude prosvětlena hřebenovým světlíkem 38 metrů dlouhým. Vrata dodá firma Horman a okna firma VOKNO. Termín dokončení stavby je stanoven na polovinu června.

Ocelová hala v Říčanech u Brna

Třetí montážní skupina začala koncem dubna montovat ocelovou konstrukci pro rámovou halu v Říčanech u Brna. Hala bude mít rozpon 15 metrů, bude dlouhá 40 metrů a 6 metrů vysoká. Investorem je zemědělské družstvo Genagro Říčany a.s. Montovaná hala bude opláštěna rakouským sendvičovým panelem firmy Brucha tloušťky 100 mm na střechu a 80mm na stěnu. Hala se bude montovat do konce května.

Montovaná hala Krmelín

Naše čtvrtá montážní skupina montuje menší zateplenou ocelovou halu v Krmelině 12x24x4,2m. Hala bude zateplená sendvičovým panelem firmy Kingspan o tloušťce 100 mm na střechu a 80mm na stěnu. Tato hala bude již brzy dokončena, právě se montují okna, dveře a vrata.

Všechny uvedené haly budou brzy nafoceny a fotografie budou přidány mezi referenční montované haly.

Naše firma MONT-KOVO dodává ocelové haly na klíč od projektu, přes výrobu ocelové konstrukce až po samotnou montáž ocelové konstrukce, vybraného vhodného typu opláštění (sendvičové panely resp. trapézový plech) až po montáž světlíku, oken, vrat a dveří.

V případě Vašeho zájmu o montovanou halu vyplňte prosím poptávkový formulář a my Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na ocelovou halu. Naše firma namontovala již více než 200 montovaných hal po celé republice, všechny naše referenční haly naleznete v sekci reference.

 

top