10 let montované haly Metalbrus

Nedávno jsme navštívili Skladovou a výrobní halu Metalbrus Prusinovice. Halu jsme dokončili již v roce 2008 a v roce 2016 byla dokončena přístavba haly. Díky kvalitě použitých materiálů stále vypadá původní hala jako nová a tak je napojení přístavby neznatelné.

SKLADOVÁ A VÝROBNÍ HALA METALBRUS PRUSINOVICE

Montovaná hala o rozměrech 15,0x36,0 byla dokončena v roce 2008. Hala od té doby slouží jako sklad na brousící kotouče a jiný spotřební materiál určený k prodeji. Hala je napojena na zděnou administrativní část. Barva je kombinací tří barev, modré, stříbrné a červené. Hala má základní a zároveň nejekonomičtější rozměr 15,0 x 36,0m. V roce 2016 jsme rozšířili výrobní areál společnosti Metalbrus o montovanou přístavbu 15,0x12,2m.

Materiálové provedení pláště a oken jsou shodné s původní halou a jak se můžete sami přesvědčit, osmi letý rozdíl mezi halami je k nerozeznání. Kvalita použitých materiálu po mnoha letech jde ruku v ruce s tím co se MONT-KOVO snaží zákazníkům nabídnout. Vždy se snažíme zákazníkovi hned od první schůzky nabízet lety prověřené a certifikované materialy, s kterými máme ty nejlepší zkušenosti. 

Více informací, fotografií a video zde v profilu skladové haly Metalbrus Prusinovice.

 

 

top