Úvodní stránka - Aktuality | MONT-KOVO montované haly, ocelové konstrukce - Montované ocelové haly dokončené v závěru roku 2014

Montované ocelové haly dokončené v závěru roku 2014

V roce 2014 jsme vyrobili a vystavili 49 montovaných hal, ocelových konstrukcí a montovaných přístřešků. Některé z nich jste mohli již vidět v našich referencích či aktualitách. Nyní Vám přinášíme další přehled montovaných hal, které jsme kromě jiných dokončili v závěru roku 2014.

Výrobní hala KOVO DĚČÍN

Montovaná hala široká 26 metrů a dlouhá 42 metrů s rozsáhlým přístřeškem z ocelové konstrukce vyrostla na okraji Děčína. Zateplená hala působí mohutným dojmem a je dobře viditelná z nedaleké pozemní komunikace. Velmi zajímavým prvkem této haly je přístřešek, který plynule navazuje na sníženou část střechy. Hala je 9 metrů vysoká a modul zde dosahuje 6 metrů. Střecha je opláštěna PUR panelem v tloušťce 120 mm a v modré barvě RAL 5010, stěny jsou opláštěny PUR panel v barvě RAL 9006 té samé tloušťky jako střešní panel. Uvnitř haly jsme dodávali i mostový jeřáb a přes celou střechu je namontován světlík o rozměrech 3.2 x 40.2m. Výroba haly probíhala v posledních měsících roku 2014 a předání haly proběhlo těsně před Vánoci.

Hala EVPÚ Dubnica nad Váhom

Tato hala byla vystavena v obci Nová Dubnica na Slovensku, nedaleko Dubnice na Váhom pro  Elektrotechnický výzkumný a projektový ústav. U této akce se jednalo o montáž opláštění na betonovou konstrukci, která má 21x92 metrů a 9 metrů na výšku. Hala je opláštěna střešními a stěnovými sendvičovými panely Kingspan tloušťky 120 mm v kombinaci barev antracitová a kovově šedá. Do vnitřních prostor haly naše společnost vyrobila z ocelové konstrukce velín, schodiště a další technickou místnost. Součástí dodávky byla i montáž pomocných konstrukcí na výměny pro všechny vstupy a výplně otvorů včetně trojce sekčních vrat.

Servisní hala JANKO Kralovice

Tento projekt na nezateplenou montovanou halu 11x35 metrů byl velmi zajímavý tím, že jsme museli namontovat ocelovou konstrukci ještě před samotnou betonáží, o kterou má být hala doplněna. Samotná hala se dělí na nezateplený přístřešek z trapézového plechu a na zateplený autoservis a dílnu PUR panelem Kingspan 100mm. Střecha je z části z trapézového plechu a z části z PUR panelu v červené barvě. Klempířské prvky jako žlaby a svody jsou hranaté a mají stejnou barvu jako střecha. Prosvětlení do dílny je mimo hlavní osvětlení řešeno zateplenými prosvětlovacími panely z polykarbonátu.

Hala MND Lužice

Další z našich větších projektů, které probíhali ke konci roku 2014. Tentokrát se jednalo o opláštění betonové haly pro společnost MND v Lužicích nedaleko Hodonína. Samotná betonová konstrukce dosahovala rozměrů 31 metrů na šířku, 96 metrů na délku a výšky 8,5 metru. Stěny haly jsou opláštěny PUR panely Rukki o tloušťce 120 mm v barvě stříbrná RAL 9006 a RAL 7016 a střecha trapézovým plechem. Na hale jsme kromě montáže opláštění vyráběli výměny pro vstupy do haly a montovali jsme veškeré klempířské prvky, zapravení a různé pomocné ocelové konstrukce. 

top