Úvodní stránka - Aktuality - Nové montované haly-reference

Nové montované haly-reference

První představenou halou v tomto přehledu je zateplená montovaná hala, která je rozdělena na dva samostatné celky. Montovaný autosalon Peugeot a na prodejnu a showroom zahradní techniky. Druhou stavbou je komplex výrobních hal Olomouc, jehož výstavba zahrnovala kompletní rekonstrukcí původní skladové a administrativní haly a přístavba dvou výrobních hal.

MONTOVANÝ AUTOSALON PEUGEOT JIHLAVA

Montovaná hala je navržená jednopodlažní zatepelný objekt obdelníkové tvaru. Střecha je řešena jako rovná s atikou. Na autosalonu jsou použity designové prvky, které umočnují zaměření budovy, a to velké proskelné plochy a zvýrazná vstupní část. Hala je rozdělena pomocí příček z PUR panelů, které jsou kladeny svisle. Tento způsob kladení nevyžaduje žádné pomocné konstrukce. Objekt pojímá prodejnu a showroom osobních vozidel, servisní zázemí autosalonu a zázemí pro zaměstnance. V druhé samostatné části nalezmene prodejnu a showroom zahradní techniky.

Rozměry haly: 21,2x48,3xH7m

Opláštění:

  • Střešní skládaný plášť kombinovaná skladba, folie Sika 1,5mm, tep. izolace tl. 200mm, U=0.188 (W/m2K);;
  • Stěnové panely KS1150 TL tl.100mm RAL 5011 U=0.222(W/m2K), ARPANEL PL PIR panel 1150 RAL 9006 a RAL 9010 U=0.21 (W/m2K)

Více informací, fotografií a letecké video naleznete zde v profilu Montovaný autosalon Peugeot Jihlava.

 VÝROBNÍ HALY DITREX OLOMOUC

Montované výrobní haly v Olomouci byli vystavěny na několik fází. V první fázi proběhla rekonstrukce původní výrobní haly spolu s přístavbou nové haly. Další fáze zahrnovala rekonstrukci administrativní budovy a byla přistavěna další výrobní montovaná hala. Zajímavostí je, že administrativní budova je zděná a byla opláštění sendvičovými PUR panely v stejném designu jako jsou nové montované haly. Výhodou tohoto řešení je, že budova byla tímto řeším zároveň i zateplena. 

Rozměry haly: 40,0x58,0xH7,5m

Opláštění:

  • Střešní panely KINGSPAN KS1000 RW tl.100mm, barva RAL 9006 (U=0.223(W/m2K);
  • Stěnové panely KINGSPAN TL tl.80mm, barva RAL 9006 (U=0.274(W/m2K).

Více informací, fotografií a letecké video naleznete zde v profilu Výrobní haly Ditrex Olomouc.

 

top