Nové jednoduché a účelné haly

Aktuálně jsme dokončili tyto jednoduché a ekonomické montované haly, které zaujmou svým designem a využitelností. Haly jsou řešeny tak, aby vyhovovaly svému účelu a maximálně využivály užitný prostor, který nabízejí.

Výrobní hala Jiří Řihák Všetuly

Výrobní hala ve Všetulích u Holešova zaujme jednoduchým, moderním a čistým designem. Hala kombinuje dvě barvy opláštění šedý hliník RAL 9007 a šedobílou RAL 9002. S barvou opláštění korespondují klempířské prvky, které jsou taktéž vodorovně barevně rozdělené. Okna, dveře a sekční vrata mají barvu antracitové šedé RAL 7016 stejně jako oplechování těchto prvků. Celek tak i přes jednoduchou koncepci zaujme. Hala bude sloužit jako stolařská dílna o rozměrech 16x24,3x5,3 m s modulem 6 m. 

Administrativní hala a sklad Terni Brtnice

Předmětem tohoto projektu byla stavba technického a manipulačního dvoru. Na ploše areálu byla vystavěna také montovaná hala o rozměrech 9,1x34xH5,4 m, M6 m se sociálním zázemím, skladem, garážemi a samostatnou kotelnou. Dvoupodlažní sociální zázemí dosahuje půdorysných rozměrů 9,1 x 5,5 m, jednopodlažní garáže mají 9,1 x 28,4 m. Uvnitř garáží se nachází otevřený sklad a samotné garáže jsou rozděleny na dvě části pomocí příčky z PUR panelů. Vedle haly se nachází zateplená stavba z PUR panelů, která slouží jako kotelna. Část se sociálním zázemím je opláštěna střešními panely KINGSPAN RW, tl. 120mm a stěnovými panely KINGSPAN AWP (panel se skrytým spojem), tl. 120mm. Část s garážemi je opláštěna střešními panely KINGSPAN RW, tl. 100mm a stěnovými panely KINGSPAN AWP (panel se skrytým spojem), tl. 100mm.

 

top