Materiály

PŘEHLED POUŽÍVANÝCH MATERIÁLŮ PŘI VÝROBĚ OCELOVÉ KONSTRUKCE A MONTÁŽI HAL

Ocel

Pro svou pevnost je ocel vhodná jak pro menší, tak i velkorozponové stavby např.: sklady, obchodní centra či kancelářské prostory. Ocel je nejpoužívanější a nejvšestrannější stavební materiál vůbec. Prosazuje se díky své všestrannosti, nevyčerpatelnosti a recyklovatelnosti.

Více informací

Sendvičové panely

Sendvičové panely pro opláštění montovaných hal jsou ideálním materiálem pro izolaci všech typů průmyslových, skladových a sportovních hal a administrativních center. Sendvičové panely jsou dokonale propracovaný a moderní stavební prvek, který prošel rozsáhlým vývojem a výzkumem.

Více informací

Okna a dveře

Okna a dveře jsou neodmyslitelná část montované haly. Prosvětlení hal plastovými či hliníkovými okny a dveřmi snižuje náklady na osvětlení, poskytuje dostatek denního světla a zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu v hale. Okna a dveře jsou důležitým estetickým prvkem haly.

Více informací

Sekční vrata

Sekční vrata jsou tvořena plnými zateplenými lamelami, které se skládají z ocelových plechů opatřených polyesterovým nástřikem a ochranným nátěrem, který chrání ocel před korozí. Vhodně zvolená barevná kombinace vrat může ještě více umocnit estetický dojem montované haly.

Více informací

Světlíky

Na prosvětlení průmyslových, skladovacích, prodejních či sportovních hal, autosalonů a autoservisů jsou velmi vhodné střešní hřebenové světlíky. Světlíky zajišťují dostatek denního světla a úsporu elektrické energie na osvětlení vnitřního prostoru montované haly.

Více informací

top