Poděkování za rok 2016

Rok 2016 byl pro MONT-KOVO ve znamení velkých a netypických hal, ale také oslav a významných událostí.

Nový web

Jednou z největších novinek a významných událostí v roce 2016 pro společnost MONT-KOVO bylo spuštění nového webu. Webové stránky zabraly přes půl roku práce a příprav. Hlavní myšlenkou webu byla od počátku přehlednost, uživatelská přívětivost, operativnost administrace, moderní design a kompatibilita. Nové stránky s sebou přinesly možnost zavedení nových řešení v oblasti měření a analýze návštěvnosti a tím nám dopomohly k lepšímu poznávání chování a potřeb našich zákazníků a uživatelů webu. Spuštění webu ovšem nebyl konec práce, ale spíše začátek. Během roku byly stránky neustále vylepšovány a upravovány v návaznosti na chování uživatelů.

Spolu s webovými stránkami zavedlo MONT-KOVO také novou strategii působení a reklamy na sociálních sítích Facebook, Google+ a Twitter. Tato práce se vyplatila a například základna followeru na Facebook se od začátku roku více než ztrojnásobila. 

Nový web s sebou přinesl redesign firemní identity a také různé novinky např. časosběrná videa z montáží hal, které neustále přidáváme a vylepšujeme.

Montované haly a vývoj společnosti

Rok 2016 se nám velmi vydařil, a to jak v oblasti rekordního objemu zakázek a montovaných hal, které jsme dokončili, tak co do růstu samotné společnosti. Díky novému stavebnímu oddělení jsme získali několik montovaných hal na klíč. Podařilo se nám rozšířit náš tým o nového kolegu v obchodním oddělení a několik nových zaměstnanců v oblasti montáží, výroby a stavebního oddělení. Ke konci roku MONT-KOVO zaměstnává již 75 pracovníků a díky nim nyní montuje haly již s šesti montážními skupinami. Rozšířil se vozový park a také se pořídila nová stavební technika, která nám umožní ještě efektivněji pracovat.

Díky snaze a píli zaměstnanců za rok 2016 vzniklo několik opravdu velkých a krásných hal.

Největší montované haly v letošním roce:

  • Výrobní a montážní hala ŠEBEK Zvole u Prahy - šířka haly je 32 metrů, délka 105 metrů a výška 7,3 metrů. Sklon střechy přitom činí pouhé 3° a rámová konstrukce je uvažována bez středové podpěry.
  • Multifukční komplex hal Hydraulics Slopné - bezmála 4000 m2 užitné plochy. Celkově budovy dosahují šířky 54 metrů, délky 78 metrů a výšky v okapu až 9,5 m.

Nejvíce atypická hala v letošním roce:

  • Autosalon Praha nedaleko Letiště Václava Havla - Tato montovaná hala o rozměrech 14x28 m je výjimečná svým atypickým tvarem konstrukce. Hala je totiž navržena jako šikmá, jakoby padala. Dvoupatrová hala bude sloužit jako montovaný autosalon pro luxusní vozy.

Podpora a oslavy

Jako v každém roce, tak ani letos jsme nezapoměli na podporu různých sportovních a sociálních akcí a zařízení. Co se týče sportovních událostí, podpořili jsme například okresní pohár v triatlonu, mezinárodní sraz veteránu, psí agility nebo talentované deblkanoisty. Ze sociálních projektů jsme mimo jiné podpořili sociální vozy pro seniory a nemohoucí, různé projekty pro pomoc dětem v nouzi a výstavbu babyboxu. Během roku jsme zorganizovali několik oslav pro naše zaměstnance, uspořádali jsme fotbalový turnaj firem a konec roku byl završen dvěma vánočními večírky pro naše obchodní partnery a zaměstnance. 

Poděkování

Za letošní úspěšný rok chceme poděkovat našim obchodním partnerům za jejich podporu a kooperaci. Zákazníkům za svěřenou důvěru, jejich podněty a zpětnou vazbu, která nám pomáhá se neustále zlepšovat. Našim zaměstnancům a spolupracujícím osobám za jejich odvedenou práci a loajalitu, kterou nám v roce 2016 prokázali. 

Přejeme Vám příjemné, pohodlné a ničím nerušené prožití svátků.

Vaše Jedničky v montovaných halách již od roku 1995.

top