Rekonstrukce montovaných hal

Během těchto prázdnin jsme postavili či opláštili sedm montovaných hal a ocelových konstrukcí po celé České republice. Zde Vám představujeme dvě montované haly, které byly zrekonstruovány a opláštěny na stávající konstrukci.

Hala - Pneuservis Marek ŘEHÁK

Cílem tohoto díla bylo opláštění stávajícího přístřešku pneuservisu a kompletní rekonstrukce budovy, která se nacházela v areálu. Rekonstruovaná hala pro pneuservis Marka Řeháka se nachází v Praze Žižkov a dosahuje rozměrů 13x10x4,5 metrů. Budova leží v areálu společnosti PneuCare Marka Řeháka.

Hala patří k těm menším z našeho repertoáru, přesto se nám ji podařilo skvěle sladit se stávající budovou pneuservisu. Původní budova s přístřeškem byli světle šedé barvy. Pro opláštění přístřešku a pláště haly byly zvoleny zateplené panely Kingspan tl. 100mm DP3 v kontrastní antracitové šedé RAL 7016, která byla doplněna o hliníková sekční vrata a okna v RAL 9002. Celý objekt tak skvěle prokoukl a zviditelnil celou společnost. I pomocí sklonu střechy montované haly kopírující stávající objekt se podařilo skvěle navázat tyto dvě oddělené stavby.

Administrativní a skladovací hala SP pro spol. s.r.o.

Další montovaná hala se nachází také v okolí Prahy, a to konkrétně v obci Zbuzany a byla vybudována pro společnost SP pro spol. s.r.o. Jedná se o rekonstrukci původního objektu včetně výplní otvorů a výměn oken a vrat. Stávající budova se skládala z ocelové konstrukce a byla doplněna vyzdívkou.

Tuto ocelovou konstrukci o rozměrech 29x11x7 metrů jsme opláštili pomocí zateplených sendvičových panelů Kingspan tl. 120mm DP3 v barvě RAL 9006. Kolem obvodu haly byly navíc naistalovány panely Kingspan v barvě šedého hliníku RAL 9007, které byly doplněny okny a dveřmi ve stejné barvě. Celý objekt obzvláštňuje rohové řešení okna, které působí netradičně avšak elegantně.

Tato hala slouží jako administrativní a zároveň skladovací objekt a nachází se v areálu společnosti SP pro spol. s.r.o.

top