Úvodní stránka - Aktuality | MONT-KOVO montované haly, ocelové konstrukce - Tři haly pro společnost Eletherm na Slovensku

Tři haly pro společnost Eletherm na Slovensku

Letos jsme postavili již třetí halu pro společnost Eletherm v Povážské Bystrici. První dvě haly jsme smontovali již v roce 2009, obě haly jsou nyní určeny k pronájmu pro výrobní společnosti.

Výrobní hala č.1

Všechny haly pro společnost Eletherm v Povážské Bystrici jsou postaveny v průmyslovém areálu a leží v těsné blízkosti.

První výrobní hala má rozměry 24x18x6 metrů a je řešena s podpěrou, což ocelovou konstrukci odlehčilo, a konstrukce je tak ekonomičtější. Ocelová konstrukce je řešena se dvěma mostovými jeřáby 5t, které slouží k práci v zámečnické výrobě. Hala je opláštěna sendvičovými panely rakouské společnosti Brucha, které vynikají vysokou kvalitou a požární odolností. Opláštění bylo dodáno v barvě šedobílé RAL 9002, stejně tak i čtvery sekční vrata, která byla dodána v rozměrech 4x4 metry a 2,6x3 metry. Profil panelu je hrubší makro.

Profil montované výrobní haly Eletherm č.1

Výrobní hala č.2

Druhá hala byla postavena ve stejném roce 2009 jako první hala. Hala dosahuje rozměrů 24x30x4 metrů, barevně je shodná s první výrobní halou. Výrobní halu investor pronajal francouzské společnosti pro obrábění na CNC strojích. Ocelová konstrukce byla opláštěna rakouským panelem Brucha s hrubším profilem makro v tloušťce opláštění 100mm na střeše a 80mm na bocích. Boční pásy oken jsou plastové, troje vrata jsou sekční bez prosvětlení.

Profil druhé výrobní haly Eletherm

Výrobní hala č.3

Stejného nájemce jako u haly č.2 bude mít i nejnovější hala postavená v letošním roce v rozměrech 24x50x7,5m. Hala je v čelní části napojena na druhou výrobní halu a je zde umožněn snadný průchod. Hala je v jedné polovině vybavena 50m mostovým jeřábem o nosnosti 5t. Dostatečné prosvětlení je zajištěno dva metry vysokými okenními pásy po obou bočních stranách haly se 17-ti otvírkami a navíc byl v hřebeni namontován střešní světlík 3x36m se 4 otvírkami k ventilaci a čidlem proti dešti a větru. Pro přepravce je do haly přístup v zadní části haly sekčními vraty 5x4m s průmyslovým el. pohonem.

Profil haly Eletherm č.3

Všechny tři haly jsou opláštěny stejným panelem stejných tlouštěk a stejného profilu makro. Celý výrobní areál tak působí celistvě a jednotně. 

top