Úvodní stránka>Aktuality>Nové průmyslové haly vyrostly v Plzeňském kraji

Nové průmyslové haly vyrostly v Plzeňském kraji

Montovaná prádelna KAGO Handel Kralovice

Nejmladší halou je velká montovaná prádelna se skladem prádla KAGO Handel v Kralovicích v okrese Plzeň-sever, kterou jsme smontovali letos v létě. Tato montovaná hala dosahuje rozměrů 24x54x8 metrů a byla uzpůsobena potřebám velkoprádelny, jejíž hlavní činností je zajištění kompletního servisu v oblasti praní a čištění prádla pro smluvené české, německé a rakouské hotely. Z důvodu pořízení nadměrných technologií musela být hala dostečně vysoká, a v okapu tak dosahuje osmi metrů, ve hřebeni devíti metrů.

Z důvodu velkého přebytku tepla v prostorách haly muselo být řešeno dobré odvětrání. Hala je proto dostatečně vysoká, v hřebeni je umístěn střešní hřebenový světlík 36 metrů dlouhů s několika otvírkami, boční plastová okna jsou řešena také s otvírkami. Maximum světla k práci zajistí zmíněné prosvětlení v kombinaci se zářivkami upevněnými k vaznicím střešní konstrukce.

Opláštění haly bylo zvoleno od českého výrobce Kingspan v tloušťkách 100mm na střeše a 80mm na bocích v profilu box a v barvě šedobílé RAL 9002.

Průmyslová hala v kombinaci oceli a zděné části ROTT Hromnice

Průmyslová hala pro společnost Rott v Hromnicích je velmi zajímavou stavbou z důvodu netradiční kombinace, kdy předmětem naší dodávky byla ocelová konstrukce haly a střešní opláštění včetně okapového systému. Zato boční stěny haly jsou zděné z důvodu zachování jednotného rázu celého areálu investora tak, aby celý podnik architektonicky zapadl do starší zástavby okolí. Hala slouží jako sklad pro dřevěné desky k výrobě masivních stolů, na jejichž výrobu se majitel specializuje. V přilehlém showroomu investor vystavuje nabízené modely masivních stolů.

Montovaný sklad v rozměrech 20x32x4m byl z naší strany smontovaný v roce 2012 a střešní konstrukce byla opláštěna panelem Kingspan v tloušťce 100mm a v barvě červenohnědé RAL 3009.

Do haly jsme také dodali střešní hřebenový světlík 3x22,5m se dvěma otvírkami.

Menší montovaná zámečnická dílna Hipp Žichlice

Hned ve vedlejší vesničce z Hromnic leží další náš přírustek - a to malá ocelová halka pro zpracování nerezového materiálu. Hala je nejstarší z těchto třech hal, tuto halu jsme montovali již v roce 2009. Hala dosahuje rozměrů 9x15x4 metry a je dvoupatrová, přičemž spodní patro je zděné. Hala je se sociálním zázemím, několika okny a sekčními vraty 3,5x3 metry, je opláštěná panelem Kingspan v profilu mikro.

Aktualita - Nové průmyslové haly vyrostly v Plzeňském kraji

 
Montovaná prádelna Kago HandelMontovaná prádelna Kago Handel
Otvírka hřebenového světlíkuOtvírka hřebenového světlíku
Sklad dřevěných desek Rott HromniceSklad dřevěných desek Rott Hromnice
Montovaný sklad dřevaMontovaný sklad dřeva
Montovaná zámečnická dílna Hipp ŽichliceMontovaná zámečnická dílna Hipp Žichlice