Právě stavíme tyto montované haly

Autosalon Praha

Tato stavba možná nezaujme svými rozměry 14x28m, avšak je výjimečná svým atypickým tvarem konstrukce. Hala je totiž navržena jako šikmá, jakoby padala. Tento návrh znamená speciální přístup k řešení ocelové konstrukce a také skleněných výkladců, které zde dominují. Dvoupatrová hala bude sloužit jako montovaný autosalon pro luxusní vozy, a tak je zde požadavek na vysoké pohledové nároky na místě. Tato stavba se nachází v Praze nedaleko Letiště Václava Havla na příjezdu k terminálu 3.

Sportovní hala Vyškov

Pro společnost JK Drinks jsme v loňském roce realizovali malý montovaný sklad 12x36m. Letos montujeme pro tuto společnost novou tenisovou halu, která je krčkem propojena se stávající zděnou budovou. Sportovní hala dosahuje šířky 37 metrů, délky 36 metrů a výšky v hřebeni haly 10,6 metrů.

Ocelová konstrukce Tištín

O této zakázce jsme již nedávno na našem webu psali. Dílo bylo rozděleno na dvě fáze. V první fázi byla smontována ocelová konstrukce, která bude sloužit jako zemědělská hala pro ustájení a chov dojnic. Nyní nastává druhá fáze, která kopíruje svou velikostí i účelem předchozí halu. Hala dosahuje rozměrů 35x70m, plus je nyní také montován krček, kterým budou obě haly propojeny.

Výrobní hala VZ Zborník Plžeň

Tato menší výrobní hala nedaleko Plzně bude sloužit pro obrábění plastů. Hala dosahuje rozměrů 15x30x4,3m, střecha je volena jako klasická sedlová se sklonem 6°. Opláštění je řešeno sendvičovými panely (střecha KS1000 RW tloušťka 120mm, stěny KS1000TF tloušťka 100mm) v kombinaci stříbrné a modré barvy. Stejně tak nároží a svody haly jsou řešeny v modré.

Výrobně administrativní hala Hydraulics Slopné

Montáž této komplikované haly probíhá již několik měsíců a v nejbližších dnech bude dokončena. Tento výrobně administrativní komplex je velmi členitý a je vystavěn na dvě patra v kopcovitém terénu. Konstrukce kombinuje betonové a ocelové prvky a je opláštěna sendvičovými panely. Barevně hala koresponduje s firemní identitou společnosti HydraruliCS.

Výrobní hala Šebek Praha

Poslední montovaná hala tohoto přehledu se řadí k větším stavbám, které společnost MONT-KOVO běžně realizuje. Šířka haly je 32 metrů, délka úctyhodných 105 metrů a výška 7,3 metrů. Sklon střechy přitom činí pouhé 3° a rámová konstrukce je uvažována bez středové podpěry s náběhy v rozích rámů. Součástí haly je také propojovací krček, markýza, množství sekčních vrat, hydraulické můstky a také 78 metrů dlouhý střešní obloukový světlík. Výrobní hala je vystavována nedaleko Prahy v obci Zvole.

top