Úvodní stránka>Jak stavíme

Jak stavíme

MONT-KOVO dodává montované haly na klíč od samotné projektové dokumentace konstrukční části přes realizaci stavebních prací až po výrobu a finální montáž konstrukce a opláštění. Vybírat lze z mnoha barevných kombinací, rozličných velikostí konstrukcí a tvarů hal.

Realizaci stavebních prací, projekci, výrobu a montáž ocelové haly dokážeme nabídnout pro všechny obory a druhy podnikání. Při výrobě konstrukce a montáži haly dbáme na vysokou efektivitou a prvotřídní kvalitu, která je dosažena moderními a výkonnými výrobními zařízeními a následnou pečlivou dílenskou přípravou výroby ocelové konstrukce za použití nejmodernějšího 3D programu TEKLA Structures. Projekci (dokumentaci konstrukční části), výrobu a montáž haly provádíme ve vlastní režii se svými zaměstnanci, kteří jsou vybaveni moderní technikou a stroji. Tím je docílena pro zákazníka velmi příznivá cena za montované haly i ocelové konstrukce a krátké dodací lhůty s pružnou reakcí na zvláštní přání zákazníka.

Zjednodušený postup při návrhu a realizaci kompletní dodávky montované haly na klíč:

  1. Schůzka s investorem a získání veškerých dostupných informací ohledně jeho konkrétních požadavků na provedení kompletní dodávky ocelové haly.
  2. Zpracování zadaných požadavků do zjednodušeného návrhu haly včetně cenové kalkulace kompletního díla a případné doporučení projektanta ke zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení a realizaci díla.
  3. Na základě kompletní PD ocelové konstrukce a stavební části včetně inženýrských sítí a dodávek vnitřních instalací je vyhotoven položkový rozpočet se stanovením přesných nákladů kompletního díla.
  4. Po podpisu smlouvy s investorem je zajištěna generální dodávka celého díla a jeho předání investorovi v maximální kvalitě a oboustranné spokojenosti.

Jak stavíme haly

Haly realizujeme ve všech velikostech a tvarech od 6 metrů šířky (tzv. rozponu). Od rozponu 40 metrů navrhujeme haly a konstrukce se středovou podpěrou. Délka a výška haly se vždy odvíjí od zákazníkových požadavků. Pro komfortní řešení celého díla poskytujeme investorům celou dodávku haly na klíč včetně zpracování kompletní dokumentace konstrukční části s možností doporučení projektanta, který zajistí inženýrskou činnost potřebné pro vydání stavebního povolení. Provádíme rovněž úplnou realizaci spodních staveb, komunikací, napojení inženýrských sítí, stejně jako různé druhy vestaveb sociálních zařízení a kancelářských prostor k daným ocelovým konstrukcím a halám. Postup montáže haly můžete zhlédnout na animaci stavby haly nebo v časosběrných videích.

Hlavní výhody montované haly:

  • rychlost montáže
  • vysoká trvanlivost
  • snadná údržba haly
  • kombinovatelnost
  • přizpůsobivost

Díky mnohaleté tradici a zkušenostem s výrobou a výstavbou více než 650 montovaných hal a ocelových konstrukcí ručíme za kvalitu spojenou s výhodnou cenou a s důrazem na vysokou efektivitu a design. Vždy usilujeme o to, aby klient získal finančně i funkčně výhodné řešení objektu, který jej bude v podnikatelské činnosti dokonale reprezentovat.