Úvodní stránka - Jak stavíme

Jak stavíme

MONT-KOVO dodává montované haly na klíč od samotné projektové dokumentace konstrukční části přes realizaci stavebních prací až po výrobu a finální montáž konstrukce a opláštění. Vybírat lze z mnoha barevných kombinací, rozličných velikostí konstrukcí a tvarů hal.

Realizaci stavebních prací, projekci, výrobu a montáž ocelové haly dokážeme nabídnout pro všechny obory a druhy podnikání. Při výrobě konstrukce a montáži haly dbáme na vysokou efektivitou a prvotřídní kvalitu, která je dosažena moderními a výkonnými výrobními zařízeními a následnou pečlivou dílenskou přípravou výroby ocelové konstrukce za použití nejmodernějšího 3D programu TEKLA Structures. Projekci (dokumentaci konstrukční části), výrobu a montáž haly provádíme ve vlastní režii se svými zaměstnanci, kteří jsou vybaveni moderní technikou a stroji. Tím je docílena pro zákazníka velmi příznivá cena montované haly i ocelové konstrukce a krátké dodací lhůty s pružnou reakcí na zvláštní přání zákazníka. Cena montované haly je velmi individuální díky mnoha specifickým prvkům, proto nelze stanovit obecný ceník montovaných hal. Velmi rádi Vám zpracujeme přesnou cenovou nabídku na míru.

Zjednodušený postup při návrhu a realizaci kompletní dodávky montované haly na klíč:

Schůzka s investorem

1. Schůzka s investorem

Schůzka s investorem a získání veškerých dostupných informací ohledně jeho konkrétních požadavků na provedení kompletní dodávky ocelové haly.
Zpracování požadavků

2. Zpracování zadaných požadavků

Zpracování zadaných požadavků do zjednodušeného návrhu haly včetně cenové kalkulace kompletního díla a případné doporučení projektanta ke zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení a realizaci díla.
Položkový rozpočet

3. Položkový rozpočet

Na základě kompletní PD ocelové konstrukce a stavební části včetně inženýrských sítí a dodávek vnitřních instalací je vyhotoven položkový rozpočet se stanovením přesných nákladů kompletního díla.
Podpis smlouvy

4. Podpis smlouvy s investorem

Po podpisu smlouvy s investorem je zajištěna generální dodávka celého díla a jeho předání investorovi v maximální kvalitě a oboustranné spokojenosti.
Jak stavíme haly

Haly realizujeme ve všech velikostech a tvarech od 6 metrů šířky (tzv. rozponu). Od rozponu 40 metrů navrhujeme haly a konstrukce se středovou podpěrou. Délka a výška haly se vždy odvíjí od zákazníkových požadavků. Pro komfortní řešení celého díla poskytujeme investorům celou dodávku haly na klíč včetně zpracování kompletní dokumentace konstrukční části s možností doporučení projektanta, který zajistí inženýrskou činnost potřebné pro vydání stavebního povolení. Provádíme rovněž úplnou realizaci spodních staveb, komunikací, napojení inženýrských sítí, stejně jako různé druhy vestaveb sociálních zařízení a kancelářských prostor k daným ocelovým konstrukcím a halám. Postup montáže haly můžete zhlédnout na časosběrných videích z montáže hal.

Hlavní výhody montované haly:

  • rychlost montáže
  • vysoká trvanlivost
  • snadná údržba haly
  • kombinovatelnost
  • přizpůsobivost

Díky mnohaleté tradici a zkušenostem s výrobou a výstavbou více než 850 montovaných hal a ocelových konstrukcí ručíme za kvalitu spojenou s výhodnou cenou a s důrazem na vysokou efektivitu a design. Vždy usilujeme o to, aby klient získal finančně i funkčně výhodné řešení objektu, který jej bude v podnikatelské činnosti dokonale reprezentovat.

top