Úvodní stránka - Aktuality | MONT-KOVO montované haly, ocelové konstrukce - Přehled aktuální výstavby montovaných hal

Přehled aktuální výstavby montovaných hal

Letošní rok je do počtu montovaných hal pro MONT-KOVO velmi nabitý a ani v závěru tomu není jinak.

V tomto souhrnu zjistíte, kde právě stavíme naše nejnovější montované haly a ocelové konstrukce a jaké zajímavé řešení, prvky a materiály jsou při realizacích použity. Všechny stavby můžete brzy očekávat také v našich referencích.

KLEMAT CZ - Valašské Meziříčí

První halu v tomto přehledu stavíme pro našeho stálého zákazníka - společnost KLEMAT CZ, která se zabývá strojírenstvím a obchodem s průmyslovou chemií. Součástí této stavby jsou dvě montované haly a jedná se tak již o sedmé, respektive osmé dílo, které pro KLEMAT CZ realizujeme. První ocelová hala dosahuje rozměrů 10x40m a výšky 4,5m. Pro opláštění konstrukce byl zvolen PUR panel s profilací RW a tloušťkou 120mm na střechu a AWP tl. 100mm pro stěny. Díky stříbrné barvě zapadá hala do konceptu celého areálu. Druhá hala o velikosti 9x23m tvoří krček mezi stávající zděnou budovou a halou, kterou naše společnost montovala v loňském roce. Opláštění je řešeno stejně jako v případě první haly. Vstup do haly zastřešuje přístřešek z trapézového plechu.

AKTIV PRO, s.r.o. – Považské Podhradie SK

Montovanou halu pro společnost AKTIV PRO stavíme nedaleko od českých hranic na Slovensku v Povážském Podhradie. Hala je napojena na nosné ocelové sloupy konstrukce stávající skladové haly skrz obvodové zdivo. Šířka haly dosahuje 17 metrů, délka 64 metrů, výška 7,5 metrů a modul je zde volen po 9 metrech. Nová hala bude sloužit k expedici a skladování pneumatik pro osobní i nákladní vozidla. Hala bude opláštěna PUR panely Kingspan (střecha tl. 120mm, stěny tl. 100mm), které budou na střeše doplněny o prosvětlovacích panely s vysokou propustností světla.

KOVO - PLAZMA s.r.o. – Modřice

V Modřicích u Brna právě dokončujeme stavbu montované haly o šířce 12 metrů, délce 24 metrů a výšce 4,4 metrů. Hala bude sloužit společnosti KOVO – PLAZMA s.r.o., která se zabývá strojírenskou výrobou se zaměřením na zpracování plechů. Hala je opláštěna střešním PUR panelem s požární odolnosti DP3 a stěnovými PIR panely s požární odolností DP1. Na střeše bylo zároveň použito 8 ks prosvětlovacího panelu s propustností světla 63%. Investor si vybral standardní bílou barvu panelů, kterou doplnil klempířskými prvky v modré barvě.

Aroma Praha, a.s. – Židovice

Zateplená montovaná hala v Židovicích u Prahy dosahuje rozměrů 15x33x4,5 (š/d/v) s modulem po 5,5 metrech. Sklon sedlové střechy haly je 6°. PIR panely s profilací RW (střecha) a TF (obvodové stěny) a tloušťkou pouhých 40 mm vynikají slušným součinitelem prostupu tepla 0,595 W/m2K. Montovaná ocelová hala bude sloužit společnosti Aroma Praha jako sklad folií.

SUVENYRY HALL – Horoměřice

Výstavba této multifunkční haly započala na konci října pro společnost SUVENYRY HALL. Zastavěná plocha haly činí 720m2, šířka haly je 18 metrů, délka 40 metrů a výška 5,3 metrů.  Hala obsahuje také administrativní část, která je vystavěna na patro o rozměrech 18x7,8m a výšce 7,2m. Na hale byly použity střešní sendvičové panely Kingspan tl. 120mm v barvě RAL 9006 a stěnové panely tl. 100mm v barvách RAL 9007 a RAL 9002. Střecha administrativní části haly je opláštěna skládaným pláštěm s folií Sika. Hala bude doplněna několika menšími přístřešky, a také 18m dlouhým střešním hřebenovým světlíkem. 

mmcité + a.s. (hala H) – Bílovice                     

Poslední montovanou halou tohoto přehledu je zakázka pro společnost mmcité+. Pro tuto společnost vystavujeme dvě velké výrobní a průmyslové haly. V tomto případě se jedná o první, menší halu s označením H. Ocelová konstrukce dosahuje rozměrů 21x48x6,3m a je opláštěna sendvičovými PUR panely v šedé barvě a tloušťkách 120mm (střecha) a 100mm (stěna). Ocelová hala bude obsahovat také příčku se sendvičových panelů v tloušťce 80mm. Prosvětlení haly je řešeno dvěma obloukovými světlíky (3,2x29m a 3,2x7,3m). Druhá hala tohoto díla je realizačně plánována na jaro příštího roku a bude dosahovat rozměrů 20x84 metrů.

top