Ohlédnutí za uplynulým rokem

"Aneb co se letos událo v naší firmě"

Jedním z našich největších úspěchů tohoto roku je bezesporu udělení Čestného uznání v soutěži Stavba roku 2012 ve Zlínském kraji za montovanou halu Pilart, kde jsme byli generálním dodavatelem celé stavby. Soutěže Stavba roku 2012, která se konala v kulturním domě v Otrokovicích, jsme se zúčastnili jako "nováčci" soutěže. O to větší byla naše radost ze získaného ocenění za halu, která je ukázkou architektonicky zajímavé a působivé průmyslové stavby.  

V oblasti řízení kvality jsme se letos stali držiteli certifikátů ISO 9001 v Systému managementu kvality a ISO 3834-2 v Systému managementu kvality v procesech svařování. O certifikáty jsme se začali ucházet v loňském roce a jsme moc rádi, že se nám v letošním roce již podařilo oba certifikáty obdržet. Snažíme se orientovat na spokojeného zákazníka a věříme, že certifikáty budou spolu s našimi referencemi zárukou vysoké kvality.

Zhodnocení realizace montovaných hal v roce 2013

V letošním roce jsme zrealizovali 37 montovaných hal po celé České republice, ale také na Slovensku. Dalších 10 zakázek se týkalo rekonstrukcí a opláštění hal a střech.

Největší halou postavenou v letošním roce je administrativní a výrobní hala Htech v Olomouci, která leží na ploše 2880m2 a je v rozměrech 48x60x7m. 

Oproti tomu nejmenší halou je servisní hala ve Zlíně pro společnost Autoglass Autosklo 12x10x5, která je již třetí halkou tohoto typu, kterou jsme pro společnost montovali.

Nejoblíbenější halou dle nezávazných ohlasů je montované STK Centrum ve Vizovicích. Hala v příjemných barevných kombinacích upoutá pozornost "náhodného chodce" či řidiče na začátku Vizovic ze směru ze Zlína. Červená barva rámů oken podtrhne decentní ladění haly.

Naši stálí zákazníci

Pro společnost Pebaco jsme letos zrealizovali již pátý ULO sklad na skladovaní jablek - vedle chladírny v Žernově, v Životicích, ve Stošíkovicích a Troubelicích přibyla hala ve Vlkově nad Lesy.

Na předchozí spolupráci jsme také letos navázali se stavebními firmami Navláčil stavební firma ze Zlína (letošní společné akce Moravian-KlasČerný, KORAL, BMKCo, ALUTEX) a Starest z Nového Jičína (2 haly ve vojenském objektu VOP Nový Jičín).

Třetí halu jsme také stavěli pro společnost Eletherm v Povážské Bystrici, která bude určena pro pronájem jako výrobní hala s jeřábovou dráhou.

Čtvrtou halu jsme stavěli již výše zmíněné společnosti Autoglass Autosklo, kde vedle nové haly ve Zlíně jsou stejné haly ještě v Hradci Králové, Valašském Meziříčí a Pardubicích.

Novinky v rámci společnosti

Ve firmě jsme do projekce přijali na posilu dalšího projektanta Ing. Michala Pospíšila a máme také nového šéfa výroby pana Miroslava Štětinu.

Letos jsme zrealizovali novou webovou prezentaci s mnoha novými a zajímavými aplikacemi, jako například interaktivní referenční mapu realizovaných hal, konfigurátor barev hal a animaci stavby haly. Nově jsou také řazeny naše reference, které lze vyhledávat a snadno třídit pomocí filtrů. A novinkou jsou i cizojazyčné mutace našich stránek v německém a anglickém jazyce na adresách www.montkovo.de a www.montkovo.com.

Co přinese rok 2014 …

Věříme, že i nadále budou naši zákazníci spokojeni s kvalitou naší práce a vzájemnou spoluprací, protože spokojený zákazník je pro nás největším oceněním naší snahy. 

Pěkné Vánoce a úspěšné vykročení do nového roku přeje všem svým partnerům a blízkým celý tým MONT-KOVO Břest.

top