Poděkování za rok 2015

Rok 2015 byl pro společnost MONT-KOVO velmi významný a produktivní. Proběhlo významné výročí, založili jsme nové stavební oddělení a podařil se nám také náš osobní rekord.

Výročí 20 let MONT-KOVO

Bezesporu nejvýznamnějším milníkem v letošním roce byl 19. duben, kdy proběhlo významné dvacáté výročí založení společnosti MONT-KOVO. Oslavy byly naplánovány na 11. a 12. červen opravdu ve velkém rozsahu. Přípravy na tuto událost probíhaly již od začátku roku a nic se nesmělo opomenout nebo podcenit. Jelikož oslavy probíhaly na otevřeném dvoře u sídla MONT-KOVO, musel být mít v záloze také alternativní plán, který počítal s nepříznivým počasím.

Počasí se naštěstí vydařilo a oslavy mohly začít. První den oslav byl přichystán pro naše obchodní partnery a zákazníky. Součástí akce byla prohlídka výrobního areálu v Hulíně. Zákazníci a obchodní partneři nahlédli do třech výrobních hal a administrativy, viděli výrobní zařízení, materiály a mohli pohovořit s odbornými pracovníky MONT-KOVO. Následně se všechna pozornost přesunula do Břestu, kde kromě bohatého pohoštění byl přichystán i atraktivní program. K poslechu hrála cimbálová kapela a hosté se mohli pokochat mnoha historickými vozidly a motocykly z Veterán klubu Kroměříž. Největší úspěch však sklidil vinný catering, který zajistila Vinotéka Víno Hruška. Prvního dne oslav se zúčastnilo 120 osob a celkově se akce velmi vydařila.

Druhý den oslav byl určen našim kamarádům, zaměstnancům a jejich dětem. Pro děti i dospělé byli přichystány obrovské zábavní atrakce jako skákací hrady, skluzavky, divoký býk a podobně. Hosty čekala živá hudba i Dj a samozřejmě výborné občerstvení. Oslavy dospělých se protáhly až do ranních hodin a akce se zúčastnilo celkem 130 dospělých a 35 dětí.

Nové stavební oddělení

Dalším důležitým bodem bylo vybudování a založení nového stavebního oddělení MONT-KOVO. V rámci pohodlného řešení celého díla začalo MONT-KOVO pro investory nabízet kompletní dodávku montovaných hal na klíč v naší režii. Zákazník si tak může objednat kompletní realizaci spodní stavby, komunikací a parkovišť, napojení inženýrských sítí včetně různých druhů vestaveb k daným ocelovým konstrukcím a montovaným halám.

Rekordy v montovaných halách

Rok 2015 ale nebyl jen o oslavách a večerních. Byl hlavně o tvrdé práci, píli a snaze všech pracovníků na všech postech. Toto úsilí se vyplatilo, a proto se může MONT-KOVO pochlubit tímto úspěšných rokem. Za rok 2015 bylo podepsáno rekordních 62 smluv o dílo na realizaci konkrétních montovaných hal a ocelových konstrukcí, což je nejvíce od založení společnosti. Z toho 50 staveb bylo dokončeno v roce 2015. Nejzajímavější stavbou tohoto roku bylo opláštění haly Isolit‑Bravo o rozměrech 93x26xH21m + 93x17xH8m (DxŠxV). Nejvíce přelomová pro naši společnost byla montovaná hala LASER CENTRUM CZ (36x42,5xH6,3m), kterou jsme dodávali na klíč včetně spodní stavby. Všechny montované haly a ocelové konstrukce smontované v letošním roce naleznete ve výčtu všech montovaných hal.

Poděkování za rok 2015

Za všechny tyto úspěchy děkujeme našim obchodním partnerům, zákazníkům a hlavně našim pracovníkům. Děkujeme za vysokou úroveň spolupráce, za skvěle odvedenou práci a za loajalitu a důvěru k naší společnosti, kterou jste nám v roce 2015 prokázali. Přejeme Vám příjemné a pohodlné prožití svátků, abyste do nového roku načerpali dostatek sil.

Vaše Jedničky v montovaných halách.

Již 20 let dbáme na osobní přístup a zázemí tradiční rodinné společnosti.

top