Úvodní stránka>Aktuality>Poděkování za rok 2015

Poděkování za rok 2015

Rok 2015 byl pro společnost MONT-KOVO velmi významný a produktivní. Proběhlo významné výročí, založili jsme nové stavební oddělení a podařil se nám také náš osobní rekord.

Výročí 20 let MONT-KOVO

Bezesporu nejvýznamnějším milníkem v letošním roce byl 19. duben, kdy proběhlo významné dvacáté výročí založení společnosti MONT-KOVO. Oslavy byly naplánovány na 11. a 12. červen opravdu ve velkém rozsahu. Přípravy na tuto událost probíhaly již od začátku roku a nic se nesmělo opomenout nebo podcenit. Jelikož oslavy probíhaly na otevřeném dvoře u sídla MONT-KOVO, musel být mít v záloze také alternativní plán, který počítal s nepříznivým počasím.

Počasí se naštěstí vydařilo a oslavy mohly začít. První den oslav byl přichystán pro naše obchodní partnery a zákazníky. Součástí akce byla prohlídka výrobního areálu v Hulíně. Zákazníci a obchodní partneři nahlédli do třech výrobních hal a administrativy, viděli výrobní zařízení, materiály a mohli pohovořit s odbornými pracovníky MONT-KOVO. Následně se všechna pozornost přesunula do Břestu, kde kromě bohatého pohoštění byl přichystán i atraktivní program. K poslechu hrála cimbálová kapela a hosté se mohli pokochat mnoha historickými vozidly a motocykly z Veterán klubu Kroměříž. Největší úspěch však sklidil vinný catering, který zajistila Vinotéka Víno Hruška. Prvního dne oslav se zúčastnilo 120 osob a celkově se akce velmi vydařila.

Druhý den oslav byl určen našim kamarádům, zaměstnancům a jejich dětem. Pro děti i dospělé byli přichystány obrovské zábavní atrakce jako skákací hrady, skluzavky, divoký býk a podobně. Hosty čekala živá hudba i Dj a samozřejmě výborné občerstvení. Oslavy dospělých se protáhly až do ranních hodin a akce se zúčastnilo celkem 130 dospělých a 35 dětí.

Nové stavební oddělení

Dalším důležitým bodem bylo vybudování a založení nového stavebního oddělení MONT-KOVO. V rámci pohodlného řešení celého díla začalo MONT-KOVO pro investory nabízet kompletní dodávku montovaných halna klíč v naší režii. Zákazník si tak může objednat kompletní realizaci spodní stavby, komunikací a parkovišť, napojení inženýrských sítí včetně různých druhů vestaveb k daným ocelovým konstrukcím a montovaným halám.

Rekordy v montovaných halách

Rok 2015 ale nebyl jen o oslavách a večerních. Byl hlavně o tvrdé práci, píli a snaze všech pracovníků na všech postech. Toto úsilí se vyplatilo, a proto se může MONT-KOVO pochlubit tímto úspěšných rokem. Za rok 2015 bylo podepsáno rekordních 62 smluv o dílo na realizaci konkrétních montovaných hal a ocelových konstrukcí, což je nejvíce od založení společnosti. Z toho 50 staveb bylo dokončeno v roce 2015. Nejzajímavější stavbou tohoto roku bylo opláštění haly Isolit‑Bravo o rozměrech 93x26xH21m + 93x17xH8m (DxŠxV). Nejvíce přelomová pro naši společnost byla montovaná hala LASER CENTRUM CZ (36x42,5xH6,3m), kterou jsme dodávali na klíč včetně spodní stavby. Všechny montované haly a ocelové konstrukce smontované v letošním roce naleznete ve výčtu všech montovaných hal.

Poděkování za rok 2015

Za všechny tyto úspěchy děkujeme našim obchodním partnerům, zákazníkům a hlavně našim pracovníkům. Děkujeme za vysokou úroveň spolupráce, za skvěle odvedenou práci a za loajalitu a důvěru k naší společnosti, kterou jste nám v roce 2015 prokázali. Přejeme Vám příjemné a pohodlné prožití svátků, abyste do nového roku načerpali dostatek sil.

Vaše Jedničky v montovaných halách.

Již 20 let dbáme na osobní přístup a zázemí tradiční rodinné společnosti.

Poděkování - Rok 2015 v duchu oslav, novinek a úspěchů

 
Výrobní hala Tigris Holešov (21x54m)Výrobní hala Tigris Holešov (21x54m)
Administrativní a výrobní hala Fullmatik (20x35m)Administrativní a výrobní hala Fullmatik (20x35m)
Ocelová konstrukce HPS věž pro chlazení cukruOcelová konstrukce HPS věž pro chlazení cukru
Opláštění haly a ocelové konstrukce Isolit-Bravo (93x26xH21m+93x17xH8m)Opláštění haly a ocelové konstrukce Isolit-Bravo (93x26xH21m+93x17xH8m)
Montovaná hala na klíč LASER CENTRUM CZ (36x42m)Montovaná hala na klíč LASER CENTRUM CZ (36x42m)
Skladová hala Pivovar Nymburk (31x31m)Skladová hala Pivovar Nymburk (31x31m)
Skladová hala Tigemmna Bělotín (50x40m)Skladová hala Tigemmna Bělotín (50x40m)
Skladová a výrobní hala VIVACO (36x36m)Skladová a výrobní hala VIVACO (36x36m)
Skladovací hala ZC (40x66m)Skladovací hala ZC (40x66m)