Úvodní stránka>Aktuality>Nově dokončené montované haly

Nově dokončené montované haly

Přinášíme Vám přehled námi dokončených montovaných hal, ocelových konstrukcí a takémontované přístřešky. Výstavba těchto montovaných hal probíhala v posledních měsících a zanedlouho se můžete těšit na jejich podrobné popisy v našich referencích.

MANAG Roja Napajedla (hala 24x38m-Roja Napajedla)

Tato zakázka byla realizována pro společnost Roja Internatiomal s.r.o v Napajedlech ve spolupráci se společností MANAG, která dodávala spodní stavbu. Hala dosahuje rozměru 24x38 metrů, výšky v okapu 6,2 m a rozměrem modulu 5.3 m.  Ocelová konstrukce haly byla opatřena protipožárním obkladem Ordexal s povrchových nátěrem na R30. Hala je opláštěná sendvičových panelem Kingspan tloušťky 120mm v barevné kombinaci bílé RAL 9002 a červené RAL 3000. Nároží, hřebenáč, okapy a svody jsou v barvě RAL 9007.

KOVOSA Staré město

Montovaná hala o rozměru 22x20 m, výšky v okapu 3,7 m a modulu 6,5m bude sloužit z velké části jako administrativní hala a provozovna pro společnost KOVOSA s.r.o.. Stavba proběhla ve Starém městě u Uherského Hradiště. Hala je opláštěná sendvičovými panely šířky 100mm v hliníkové šedé barvě RAL 9007. Hala byla doplněna klempířskými prvky v antracitové barvě RAL 7016, stejnou barvu mají okna, dveře a sekční vrata. Specialitou haly je vyvýšený štít, který halu činí nezaměnitelnou.

ZP Otice, a.s.

Montovaný přístřešek o šířce 20 metrů a délce 75 metrů s vestavěným skladovacím prostorem se nachází v obci Otice nedaleko Opavy. Přístřešek i skladovací prostor jsou opláštěny nezatepleným trapézovým plechem a opatřeny krycím lakem v barvě RAL 9002 na střeše a RAL 9006 na fasádě. Hala je opatřena také zatepleným vestavkem o rozměrech 7x7 metrů, který je zateplený stěnovým panelem Kingspan 100mm.

OBALPRINT s.r.o. (10x28m)

Se společností OBALPRINT spolupracujeme již téměř od založení naší společnosti. MONT-KOVO vystavilo pro tuto společnost již dvě montované haly, jeden přístřešek a úplně první projekt bylo opláštění zděné budovy. Tento rok jsme pro společnost OBALPRINT vystavili další montovanou halu o šířce 10 metrů a délce 28 metrů. Hala již tradičně disponuje opláštěním v barvě RAL 6011, kterým disponují i ostatní haly a budovy. Pro opláštění byli použity PUR panely Kingspan v tloušťce 100mm.

Aktualita - Nově dokončené montované haly

 
Montovaná hala MANAG RojaMontovaná hala MANAG Roja
Ocelová konstrukce opatřená protipožárním nátěremOcelová konstrukce opatřená protipožárním nátěrem
Administrativní hala KOVOSAAdministrativní hala KOVOSA
Jednopodlažní administrativní halaJednopodlažní administrativní hala
Montovaný přístřešek se skladovacím prostoremMontovaný přístřešek se skladovacím prostorem
Montovaná hala Obalprint FryštákMontovaná hala Obalprint Fryšták