Do vyhledávání jste zadali „montované haly“

Přibližný počet výsledků : 0


icoUkázky našich realizací

icoAktuality | MONT-KOVO montované haly, ocelové konstrukce

icoOstatní

Administrativní haly či montované prodejny jsou řešeny jako dominantní jednopodlažní či dvoupodlažní stavby s výraznými estetickými a moderními prvky.
Montované autosalony a autoservisy patří mezi skvosty ocelových hal. Vynikají architektonickým ztvárněním. Jsou atraktivní a snadno poutají pozornost okolí.
Hliníkové okna a dveře pro montované haly vedle luxusního vzhledu vynikají především vysokou pevností.
Chladírenské haly a potravinářské haly jsou vhodné pro potravinářství a skladování komodit náchylných na vznik plísní.
Dodáváme montované haly na klíč od projektu, přes realizaci stavebních prací, výrobu až po finální montáž. Různé barevné kombinace, velikosti a tvary konstrukcí.
Přehled nejčastěji používaných materiálů při výrobě ocelové konstrukce a montáži hal, zahrnutí ocel, sendvičové panely, okna a dveře, sekční vrata a střešní světlíky.
Montáž haly provádí našich 5 montážních skupin v čele se zodpovědným vedoucím. Kvalitní PD a znalosti našich pracovníků zajistí kvalitní výstavbu montované haly.
Výroba a stavba montovaných hal více než 25 let. Dodáváme skladovací a zemědělské haly, průmyslové a výrobní haly, administrativní haly a prodejny, autosalony, sportovní haly.
Okna a dveře umocňují estetické vlastnosti montované haly a jsou také velmi důležitým funkčním prvkem z hlediska provětrání a prosvětlení celé stavby.
Osazení montovaných hal plastovými okny, dveřmi a pásy oken nejenom snižuje náklady na osvětlení, ale také je důležitým estetickým prvkem haly.
Zajišťujeme návrh ocelové konstrukce haly dle požadavků investora a nakreslení výkresů pro výrobu a montáž haly s dodržením norem kvality a hospodárností stavby
Výrobní haly a průmyslové haly MONT-KOVO jsou navrhovány jako velkoprostorové stavby s důrazem na maximální využití vnitřního prostranství.
Montované haly s rámovým typem ocelové konstrukce jsou nejvýhodnější z hlediska efektivního využití prostoru a širokým možnostem využití a individualizace.
V rámci pohodlného řešení celého díla, nabízíme pro investory kompletní dodávku montované haly na klíč.
Rekonstrukce a opláštění hal nabízí úsporu provozní energie, nové možnosti využití hal a objektů a také novou image při nejnižších nákladech.
Sekční průmyslová vrata jsou nejvhodnějším řešením pro pohodlný, bezpečný a efektivní provoz ve všech montovaných halách.
Skladové haly a zemědělské haly jsou projektované v souladu s maximálním využitím vnitřního prostoru a úsporou investičních a provozních nákladů.
Montované sportovní haly či tělocvičny jsou funkční, atraktivní a ekonomicky výhodné. Podle velikosti a využití lze volit z rámové či obloukové konstrukce.
Stěnové sendvičové panely zajišťují skvělé izolační vlastnosti a vzhled pro nové i rekonstruované budovy a montované haly.
Na prosvětlení montovaných hal jsou velmi vhodné střešní hřebenové světlíky. Světlíky zajišťují dostatek denního světla a úsporu energie na osvětlení vnitřního prostoru montované haly.
Na základě projektové dokumentace vyrábíme a lakujeme ocelové konstrukce pro naše montované haly ve vlastních moderně vybavených výrobních halách v našem areálu v Hulíně.
top