Výsledky hledání pro výraz montované haly
Od začátku roku 2015 bylo publikováno několik článků v odborných časopisech, které jsou zaměřeny na stavebnictví či bydlení.
Ocel je základní stavební prvek v moderní době stavebnictví, poskytuje průmyslovým stavbám, halám či jiným objektům mimo jiné....
Navštívili jsme halu z roku 2008, ke které byla v roce 2016 dokončena přístavba. Díky kvalitě materiálu vypadá stále jako nová
Administrativní, skladovací a výrobní hala společnosti Panav a.s. v Litovli vyniká příjemnou barevnou kombinací modrých barev a bílých oken a vrat. Hala je kombinací zděné a ocelové stavby. Firma Panav halu postavila do pronájmu firmy KOVOTEK, s.r.o.
Rekonstrukce montované haly pro společnost SP pro proběhla nedaleko Prahy. Hala je členěna na administrativní a skladovací část.
Administrativní, skladovací a výrobní hala společnosti LCT a.s. v Telnici vyniká kombinaci barev modré a stříbrné, dominantou je administrativní hala se zastřešením.
Montovaná hala vystavěná pro společnost Ztronic Podolí je již třetí stavbou ve spolupráci s naší společností. Administrativní hala s výrobní částí byla realizována kompletně na klíč.
Administrativní haly či montované prodejny jsou řešeny jako dominantní jednopodlažní či dvoupodlažní stavby s výraznými estetickými a moderními prvky.
Právě montujeme ocelové haly na Vysočině, ve Zlínském a také Olomouckém kraji. Celkem probíhá šest montáží z toho jedna montovaná hala na klíč
Výrobní hala Valašské Meziříčí, skladová hala Velké Němčice, ocelová konstrukce Rajec, autosalon Jihlava a skladová hala Kroměříž
V letošním roce jsme zrealizovali další montovanou halu z rámové ocelové konstrukce pro společnost Hutira.
Montované autosalony a autoservisy patří mezi skvosty ocelových hal. Vynikají architektonickým ztvárněním. Jsou atraktivní a snadno poutají pozornost okolí.
Už několik měsíců shromažďujeme materiál pro tvorbu krátkých snímků z konkrétních montáží ocelových hal.
Na tomto videu můžete vidět naši symfonickou stavbu montované haly Medex Povážská Bystrica, která proběhla během 50 pracovních dní.
V loňském i letošním roce bylo uvedeno hned několik článků o našich stavbách.
V druhé části přehledu Vám přinášíme pět montovaných hal, které právě realizujeme nebo jsme je již dokončili.
Ve třetím a čtvrtém kvartálu 2011 jsme dokončili tyto montované ocelové haly.
Jste technicky zaměřený člověk a chcete práci kde jsou rychle vidět výsledky Vaší snahy? Pak nám zašlete Váš životopis!
Větší ULO sklad spolu s expedičním skladem se podařilo postavit v roce 2013 pro potřeby sadaře Ing. Voráčka.
Chladírenské haly a potravinářské haly jsou vhodné pro potravinářství a skladování komodit náchylných na vznik plísní.
Chladírenské a mrazírenské haly jsou díky optimálnímu poměru kyslíku a CO2 vhodné pro potravinářství a skladování komodit náchylných na vznik plísní.
V jarních měsících jsme dokončili šest významných montovaných hal: DEKTRADE Zlín, PEBACO Troubelice, hala LABARA Velká Bíteš...
V létě jsme montovali haly ve čtyřech montážních partiích po celé ČR. Ocelových hal jsme smontovali deset, přehled je rozdělen do dvou částí.
Odborný článek o naší hale ze stavebních a investorských novin (číslo 6/2012)
Přehled nejnovějších hal mezi kterými naleznete několik průmyslových, skladových a výrobních hal.
15. dubna 2010 naše firma oslaví 15 let od svého založení. Naším přáním je, aby toto výročí bylo přínosem i pro naše zákazníky.
Montovaná hala a přístřešek je již druhým dílem pro společnost Ztronic, i tentokrát se nám podařilo sladit novou výrobní halou se stávající budovu.
V průběhu roku 2012 jsme dokončili zemědělskou nezateplenou halu Vaníček, ocelovou halu Ecomodula, Tvarůžka a Kubáň v Uherském Brodu.
Nadčasový vzhled ocelové haly řešené systémem MONT-KOVO
Přidali jsme tři nové referenční haly, které se nacházejí v Praze. Administrativní hala Suvenyry hall, skladová hala Boels a Aroma
Před koncem roku 2011 jsme dokončili několik montovaných ocelových hal vč. rekonstrukcí.
V závěru roku 2016 jsme publikovali dva články v oborových časopisech, které se zabývají stavebnictvím
Přinášíme Vám přehled tématických časopisů, ve kterých byly v posledních době vydány články o montovaných halách a ocelových konstrukcích.
V současné době montujeme čtyři skladové haly v Morkovicích, Vítkovicích, Velkých Němčicích Val. Meziříčí a dvě výrobní haly
Článek ve Stavebních a Investorských novinách se zabývá předností hal a jejich růstovým trendem.
Montovaná hala Showroom Praha-Ruzyně je navržena jako polyfunkční objekt ve tvaru nepravidelného lichoběžníku s jedním přízemním a dvěma nadzemními patry.
V posledních měsících vyšlo několik článků o našich montovaných halách a ocelových konstrukcích.
Přinášíme Vám podrobné informace o natáčení právě vystavované haly v Telnici nedaleko Brno.
MONT-KOVO se neustále snaží zdokonalovat výrobní procesy a zařízení, proto v pořídilo moderní lakovací box pro ocelové konstrukce.
Přinášíme Vám přehled námi dokončených montovaných hal, ocelových konstrukcí a také montovaných přístřešků.
Aktuálně jsme dokončili tyto jednoduché a ekonomické montované haly, které zaujmou svým designem a využitelností
Naše firma právě montuje velkou montovanou halu v Brně. Jedná se o rámovou dvoulodní ocelovou halu v šířce 40m, délce 44m a výšce 8m...
Přehled našich referencí jsme rozšířili o skladovou halu Pivovar Nymburk, výrobní halu KOVO Děčín a sklad Vitrablok Duchcov
Nové průmyslové zóny jsou vhodným místem pro výstavbu nových výrobních a skladovacích ocelových hal.
Stavební sezóna je v plném proudu a i MONT-KOVO neotálí. Nyní je ve výstavbě pět montovaných hal a další jsou v pořadí.
V letošním roce jsme smontovali a předali další STK centrum, tentokrát ve Vizovicích.
Právě jsme spustili náš nový web s novým layoutem, grafikou s novými zajímavými prvky a velkým množstvím informací.
Spustili jsme náš nový web. Hlavní myšlenkou byla přehlednost, uživatelská přívětivost, operativnost administrace a moderní design
V odborném časopise Konstrukce, který se specializuje na stavebnictví a strojírenství, nám vyšly 2 články o našich montovaných halách a konstrukcích.
Ocelový pylon se světelnou reklamou se nachází u sídla společnosti MONT-KOVO v Břestě.
Požárně bezpečnostní řešení stavby, které je součástí dokumentace ke stavebnímu povolení, rozhoduje o podmínkách zabezpečení stavby...
V prvním čtvrtletíroku bylo publikováno několik článků. Dočtete se v nich např. o výstavbě multifunkční haly a skladové hale
30 smontovaných hal a 5 zrekonstruovaných průmyslových objektů. 17. výročí společnosti a mnohem více v uplynulém roce 2012
Při montáži průmyslové haly a staveb hraje stále větší roli rychlost montáže a eliminace možných chyb. Po vzoru západní Evropy...
Tato montovaná hala bude sloužit společnosti GenAgro jako servisní hala automobilů a zemědělských strojů.
Poděkování(aktualita)
MONT-KOVO děkuje všem obchodním partnerům a zákazníkům za skvělou spolupráci, kooperaci a důvěru, kterou projevili v roce 2014.
Rok 2015 byl pro MONT-KOVO velmi významný a produktivní. Proběhlo důležité výročí, vzniklo nové stavební oddělení a podařil se firemní rekord.
Rok 2016 byl pro MONT-KOVO ve znamení krásných, velkých a netypických hal, ale také oslav a významných událostí.
V podzimních měsících vystavujeme tyto montované ocelové haly: Anděl Přerov; Tegs; Kovosteel; Pavlica-Elektro; Anotex s.r.o. a Pilana a.s.
V únoru letošního roku vyhořela skladovací hala se stavebním materiálem v průmyslovém areálu Zlín-Příluky společnosti Dektrade.
Vhodná volba střešního a stěnového pláště je základním faktorem pro zajištění požadovaných parametrů.
Většina montovaných hal v oboru ocelových konstrukcí je projekčně řešena jako jednopodlažní stavba.
Další přísun našich nejnovějších montovaných staveb, které právě prohýbají.
Autosalon Praha, Sportovní hala Vyškov, Výrobní hala Šebek Praha, Konstrukce Tištín, Výrobní hala Zborník Plzeň a Hydraulics
Podle výzkumů zaměřených na potenciál stavebnictví v Evropě, jsou výsledky analýzy stavebnictví pro příští rok nejhorší v posledních letech.
Programy pro návrh ocelové konstrukce nejen pro montované haly tzv. FIN EC v posledních letech
Výrobní haly a průmyslové haly jsou navrhovány jako velkoprostorové stavby s důrazem na maximální využití vnitřního prostranství.
Dostavěli jsme dvě nové montované haly v Povážské Bystrici pro místní firmu Eletherm.
Letošní rok je do počtu montovaných hal pro MONT-KOVO velmi nabitý a ani v závěru tomu není jinak.
Rámové haly(stránka)
Montované haly s rámovým typem ocelové konstrukce jsou nejvýhodnější z hlediska efektivního využití prostoru a širokým možnostem využití a individualizace.
Časosběrné video zobrazuje kompletní montáž ocelové haly od stavby konstrukce, přes montáž opláštění až po osazení klempířskými prvky.
Stavební sezóna je v plném proudu a stejně jako většina stavebních firem tak i naše společnost MONT-KOVO má plno práce z realizací našich staveb.
Rekonstrukce a opláštění hal nabízí úsporu provozní energie, nové možnosti využití hal a objektů a také novou image při nejnižších nákladech.
Během těchto prázdnin jsme postavili či opláštili sedm montovaných hal a ocelových konstrukcí po celé České republice.
V zimním období jsme prováděli rekonstrukce několika budov:
V nejnovějším vydání časopisu Konstrukce vyšel zajímavý rozhovor s naším obchodním manažerem.
Největším výrobcem a dodavatelem sendvičových panelů na českém trhu je v současné době firma Kingspan a.s., která má v ČR sídlo v Hradci Králové.
Montovaná hala PET HARDWARE byla vystavěna kompletně na klíč včetně interiéru administrativní a prodejní části haly.
Skladová zateplená hala v Pavlově okres Pelhřimov je určena jako sklad dřevěných produktu firmy Vaněk.
Skladové haly a zemědělské haly jsou projektované v souladu s maximálním využitím vnitřního prostoru a úsporou investičních a provozních nákladů.
Pravě probíhají dokončovací práce na velké sportovní hale v Jablonci nad Nisou
Montované sportovní haly či tělocvičny jsou funkční, atraktivní a ekonomicky výhodné. Podle velikosti a využití lze volit z rámové či obloukové konstrukce.
Představení videa z výstavby haly LCT Telnice, které bylo natáčeno po celou dobu výstavby haly.
Minulý týden jsme předali velkou montovanou halu v Čechách nedaleko Kladna v Novém Strašecí pro firmu Hamiroplast a.s....
V roce 2013 jsme zrealizovali ve vojenském areálu hned dvě zateplené haly pro podnik VOP CZ, s.p.
Do naší sekce časosběrných videí jsme přidali záznam přepláštění původně nezateplené haly OL TRANS CZ Olomouc
"Aneb nejbarevnější průmyslové haly" Žlutá barva opláštění haly je nejodvážnější, ale dozajista je snaha náležitě odměněna.
Dodávka zateplené montované haly, přístavba, úpravy, výměna části opláštění, vyvýšení a mohutná ocelová konstrukce pro speciální technologii to vše MONT-KOVO realizovalo na této stavbě v obci Svárov nedaleko Uherského Hradiště.
Montovaná výrobní hala pro slovenskou společnost Eletherm v Povážské Bystrici je určena k pronájmu pro francouzskou výrobní společnost na obrábění kovů.
Montovaná výrobní hala pro KASKO Slavkov je již čtvrtou zakázkou pro tuto společnost. Hala bude sloužit k výrobě plastových forem a nástrojů.
Projekt montované haly Lipoelastic zahrnoval rozšíření provozovny o výrobní halu se skladem a administrativou
Přinášíme Vám novou referenci dodávky zateplené montované haly, přístavby, vyvýšení a mohutné ocelové konstrukce pro speciální technologii.
Výrobce euro-oken firma Albo se neustále rozrůstá a naše firma stavěla dvě haly v Nových Dvorech. Realizace probíhala v roce 2010-2011 ve dvou etapách.
Zimní haly(aktualita)
V letošním roce jsme již dokončili dvě nové montované haly pro společnost Anotex CZ, s.r.o. a pro společnost Elektro Pavlica.
Přehled nejnovějších hal, které jsme smontovali v zimních měsících. Mezi těmito halami naleznete výrobní a chladírenskou halu a také autosalon.