Nový web MONT-KOVO

Právě jsme spustili náš nový web s novým layoutem, grafikou s novými zajímavými prvky a velkým množstvím informací o našich halách a postupu naší práce.

Již na úvodní stránce je mnoho zajímavých novinek - můžete sledovat aktuální dění v naší firmě, kterou halu jsme právě postavili nebo natočili ve spolupráci s internetovou televizí, nebo o které hale se právě píše v tisku. To vše budeme pravidelně doplňovat a zveřejňovat i s velkým množstvím fotografií.

Můžete vyzkoušet náš nový konfigurátor barev hal, kde máte na výběr 3 různé typy hal a můžete libovolně volit barvy opláštění (máte na výběr i 2 varianty dvojbarevného opláštění), barvy oken, vrat, klempířských prvků a loga. Zvolte barvy podle Vašich představ či k Vašim firemním barvám. 

Přejděte do referencí, kde jsou vloženy naše referenční haly s podrobným popisem včetně streetview - pokud by měl někdo zájem se na halu podívat osobně, již nebude problém halu najít. Ke každé hale je vloženo několik fotografií zvenčí i zevnitř včetně fotografií detailů a profilace panelů. Do referencí byl přidaný filtr - můžete haly filtrovat podle místa realizace, velikosti, typu a barev. Můžete zadat i více hodnot současně.

Nahlédněte dovnitř našich hal a prohlédněte si je díky novým virtuálním prohlídkám. K dispozici je pět hal, které si můžete prohlédnout zevnitř a můžete libovolně přibližovat a oddalovat různé detaily. K náhledu jsou také projekty těchto hal v 3D modelu programu TEKLA Structures, zatím však pouze pro prohlížeč Internet Explorer.

Referenční mapa Vám umožní halu najít přímo na mapě ČR díky zadaným ukazatelům souřadnic. Mapu lze přibližovat a oddalovat. Klikněte na vybranou fotografií a přejděte do profilu zadané haly.

Pokud budete mít zájem o cenovou nabídku na montovanou halu vyplňte nový poptávkový formulář, je jednoduchý a přehledný. My Vám spočítáme nezávaznou nabídku a pokud budete mít zájem, můžeme se domluvit na osobním setkání.

V horním produktovém menu jsou popsané všechny typy našich montovaných hal - administrativní, prodejní, výrobní, autosalony, sportovní haly, obloukové a další ocelové konstrukce. Z tohoto produktového menu můžete přejít do referencí přímo do konkrétního typu hal.  

Všechny potřebné informace o montovaných halách a použitých materiálech naleznete v sekci Montované haly a Materiály. Jsou zde veškeré informace o projekci, výrobě a montáži hal, o ocelové konstrukci, opláštění, vratech, oknech, světlících a dalším vybavení hal.

Pokud si budete chtít přečíst také něco o naší společnosti, můžete všechny potřebné informace nalézt v sekci O společnosti. Jsou zde popsané a vložené certifikáty zaručující kvalitu naší práce (ISO 9001, ISO 3834 a IWS), také je zde něco o historii naší firmy a o tom, co sponzorujeme.

Kontaktech jsou uvedeny všechny kontaktní osoby naší firmy s fotografiemi, telefony a maily.

Doufáme, že se Vám naše nové stránky budou líbit a bude se Vám s nimi jednoduše a rychle pracovat a vyhledávat potřebné informace.

top