Nový web MONT-KOVO

Velice rádi Vám představujeme zbrusu nový web MONT-KOVO. Hlavní myšlenkou byla od počátku přehlednost, uživatelská přívětivost, operativnost administrace, moderní design a kompatibilita. 

Úvod

Nový web MONT-KOVO vznikal přes půl roku a je v něm obsaženo mnoho nových prvků. Web pracuje na úplně novém redačním systému, který byl vytvořen na míru. Systém nám umožňuje spravovat web plně v naší režii a nijak nás neomezuje co do rychlosti a operativnosti vkládání nových informací a upravování obsahu a samotného webu. Web je samozřejmě responzivní tzn. nově kompatibilní se všemi mobilními zařízeními. 

Novinky

Funkce Štítky supluje klasické vyhledávání na webu. K nalezení jsou na většině stránek v pravé části resp. u referencí pod úvodní fotografii. Po kliknutí na určitý štítek například 500-1000m2 se zobrazí stránka s nabídkou všech podstránek webu, kde je o hledané problematice zmínka, navíc se zobrazí seznamem všech štítků. Mimo tuto funkci je možné použít i klasické vyhledávání v horní části webu.

Obsah

Hlavní novinkou je rozložení webové stránky a členění obsahu. Snažili jsme se, aby stránky působily jasně, přehledně a byly pro uživatele pohodlně ovladatelné. Nově dělíme naše produkty dle určení neboli oblasti čínnosti, pro které mohou být využívány a dle typu produktu tzv. techlonogií. Rozdělení dle určení produktu je uživatelům přístupno na všech stránkách webu a je fixováno na horní liště společně se základním menu webu. Rozdělení dle typy produktu je přístupno z úvodní stránky nebo v hlavním menu pod záložkou montované haly

Určení/Oblast činnosti:

Typ produktu/Technologie:

Na těchto stránkách se uživatel dozví všeobecné informace o jednotlivých produktech jejich přednosti a zajímovosti. Nadále může uživatel plyně přejít na některé ze souvisejících infomací, které se nachází po právě straně, a nebo na konci stránky přejít na reference MONT-KOVO, které přímo souvisejí s jednotlivou kategorií.

Další sekcí v hlavním menu je záložka Jak stavíme. Zde jsou k nalezení konkrétní informace o projekci a statice, realizaci stavbeních prací, výrobě haly, montáži haly a materiálech, které jsou při výrobě a montáži hal využívány.

V položce Reference jsou k dispozici významné reference MONT-KOVO. Dále je možno přejít pomocí této záložky na referenční mapu, která umožňuje najít halu přímo na mapě ČR a SR. V záložce reference lze navíc nalézt výčet všech referenčních montovaných hal virtuální prohlídky, kde je možno si projít některé haly zevnitř.

Mezi poslední záložky menu patří Aktuality, O společnosti a samozřejmě Kontakty.

 

Doufáme, že se Vám nové stránky líbí a bude se Vám s nimi příjemně pracovat, což bylo ostatně našim hlavním cílem.

Již přes 20 let dbáme na osobní přístup a zázemí tradiční rodinné společnosti.

top