Výsledky hledání pro výraz ocelová konstrukce
Administrativní, skladovací a výrobní hala společnosti Panav a.s. v Litovli vyniká příjemnou barevnou kombinací modrých barev a bílých oken a vrat. Hala je kombinací zděné a ocelové stavby. Firma Panav halu postavila do pronájmu firmy KOVOTEK, s.r.o.
Dvoupodlažní administrativně skladová hala Suvenyry hall Praha slouží pro drobnou výrobu, distribuci a skladování suvenýrů a reklamních předmětů.
Právě montujeme ocelové haly na Vysočině, ve Zlínském a také Olomouckém kraji. Celkem probíhá šest montáží z toho jedna montovaná hala na klíč
Výrobní hala Valašské Meziříčí, skladová hala Velké Němčice, ocelová konstrukce Rajec, autosalon Jihlava a skladová hala Kroměříž
V letošním roce jsme zrealizovali další montovanou halu z rámové ocelové konstrukce pro společnost Hutira.
V loňském i letošním roce bylo uvedeno hned několik článků o našich stavbách.
Naše reference jsme obohatili o výrobní halu Kasko, skladovou halu Roja, autoservis Jelének a potravinářskou halu Linea
V druhé části přehledu Vám přinášíme pět montovaných hal, které právě realizujeme nebo jsme je již dokončili.
Ve třetím a čtvrtém kvartálu 2011 jsme dokončili tyto montované ocelové haly.
V jarních měsících jsme dokončili šest významných montovaných hal: DEKTRADE Zlín, PEBACO Troubelice, hala LABARA Velká Bíteš...
V našem kraji jsme smontovali další výrobní halu. Ve Zlíně jsme realizovali šest průmyslových hal, a jsme rádi za každou novou zajímavou akci.
Hala slouží jako sklad dřevěných výrobků. Tento montovaný sklad je zajímavou kombinací zděné a ocelové haly.
V létě jsme montovali haly ve čtyřech montážních partiích po celé ČR. Ocelových hal jsme smontovali deset, přehled je rozdělen do dvou částí.
Odborný článek o naší hale ze stavebních a investorských novin (číslo 6/2012)
Montážní hala slouží pro společnost Tigemma Holešov, která se zabývá strojírenskou výrobou se zaměřením na zpracování plechu. Hala je dispozičně rozdělena na několik částí a je doplněna markýzou kolem obvodu haly.
Přehled nejnovějších hal mezi kterými naleznete několik průmyslových, skladových a výrobních hal.
Hala s nepřehlédnutelným designem a zároveň vysokou úrovní praktičnosti byla dokončena za pouhých 20 dní v Bošilci
Montovaná ocelová hala pro soukromého investora, která slouží jako prodejna zemědělské techniky a administrativa.
Kompletní montovaná hala zařízená pro příjem osobních aut na pravidelné prohlídky emisí a technické kontroly.
Montovaná hala společnosti For Street Racing zaujme krásným funkcionalistickým designem, který v sobě skrývá prodejní část, kanceláře se sociálním zařízením a skladovou část haly.
Působivá barevná kombinace modré, bílé a červené, svislé kladení panelů a předsazená oblouková atika - to vše odlišuje tuto halu od jiných. Hala slouží jako prodejna postelí a matrací. Proto musí upoutat a lákat zákazníky svým vzhledem a výkladními okny.
Autosalony představují jedny z nejpůsobivějších montovaných hal, kde vyniká design a architektonický nápad.
V průběhu roku 2012 jsme dokončili zemědělskou nezateplenou halu Vaníček, ocelovou halu Ecomodula, Tvarůžka a Kubáň v Uherském Brodu.
Nadčasový vzhled ocelové haly řešené systémem MONT-KOVO
Před koncem roku 2011 jsme dokončili několik montovaných ocelových hal vč. rekonstrukcí.
V současné době montujeme čtyři skladové haly v Morkovicích, Vítkovicích, Velkých Němčicích Val. Meziříčí a dvě výrobní haly
Dvoulodní ocelová konstrukce tvoří nosnou část otevřené nezateplené haly, která slouží jako sklad hotových výrobků v průmyslovém areálu Vitrablok Duchcov.
Nezateplená skladová hala je z části přistavěna ke stávající budově a bude sloužit společnosti PILA Dětřichov.
Přinášíme Vám přehled námi dokončených montovaných hal, ocelových konstrukcí a také montovaných přístřešků.
Přehled našich referencí jsme rozšířili o skladovou halu Pivovar Nymburk, výrobní halu KOVO Děčín a sklad Vitrablok Duchcov
V Plzeňském kraji máme nové přírustky v podobě třech průmyslových hal.
V letošním roce jsme smontovali a předali další STK centrum, tentokrát ve Vizovicích.
Obloukové haly(stránka)
Obloukové haly jsou levnějším řešením montovaných hal. Díky materiálové skladbě poskytuje tento typ konstrukce velmi rychlou montáž i demontáž.
Ocelový pylon se světelnou reklamou se nachází u sídla společnosti MONT-KOVO v Břestě.
Požárně bezpečnostní řešení stavby, které je součástí dokumentace ke stavebnímu povolení, rozhoduje o podmínkách zabezpečení stavby...
Ocelové konstrukce nabízejí široké možnosti využití přes montované haly, přístřešky až po konstrukce pro technologie. Vynikají trvanlivostí a rychlou montáží.
Zastřešení parkoviště u sídla společnosti OLTRANS v Olomouci.
V únoru letošního roku vyhořela skladovací hala se stavebním materiálem v průmyslovém areálu Zlín-Příluky společnosti Dektrade.
Většina montovaných hal v oboru ocelových konstrukcí je projekčně řešena jako jednopodlažní stavba.
Aktuálně probíhá montáž sedmi montovaných hal, z to jedna stavba haly kompletně na klíč
Další přísun našich nejnovějších montovaných staveb, které právě prohýbají.
V současné době probíhá montáž šesti hal na Olomoucku, Brněnsku a nedaleko Českých Budějovic.
Autosalon Praha, Sportovní hala Vyškov, Výrobní hala Šebek Praha, Konstrukce Tištín, Výrobní hala Zborník Plzeň a Hydraulics
Programy pro návrh ocelové konstrukce nejen pro montované haly tzv. FIN EC v posledních letech
Výrobní haly a průmyslové haly jsou navrhovány jako velkoprostorové stavby s důrazem na maximální využití vnitřního prostranství.
Letošní rok je do počtu montovaných hal pro MONT-KOVO velmi nabitý a ani v závěru tomu není jinak.
Tato zakázka byla realizována na dvě fáze. V první části MONT-KOVO vybudovalo přístřešek, který navazoval na výrobní halu. Následně se přístřešek přepracoval a vznikla z něj nová hala.
Rámové haly(stránka)
Montované haly s rámovým typem ocelové konstrukce jsou nejvýhodnější z hlediska efektivního využití prostoru a širokým možnostem využití a individualizace.
Stavební sezóna je v plném proudu a stejně jako většina stavebních firem tak i naše společnost MONT-KOVO má plno práce z realizací našich staveb.
V nejnovějším vydání časopisu Konstrukce vyšel zajímavý rozhovor s naším obchodním manažerem.
Montovaná hala byla koncipována, jako ekonomicky pojatý sklad. Disponuje velmi jednoduchou koncepcí a opláštěním sendvičovými panely o tloušťce 40mm.
Velmi moderní a nadčasový vzhled skladovací zateplené haly je zajištěn kombinací stříbrných a černých barev opláštění a výplní otvorů. Hala je řešena ekonomicky a funkčně pro nájemní účely investora. Hala je vhodná jako sklad a je průjezdná z obou stran.
Pro společnost Moreau Agri jsme zrekonstruovali a opláštili stávající montovanou ocelovou konstrukci a zastřešovali ocelový přístřešek.
Expediční a skladová hala slouží Pivovaru Nymburk, který se zabývá výrobou Postřižinského piva. Montovaná hala byla přistavěna a propojena se stávající budovou.
Skladové haly a zemědělské haly jsou projektované v souladu s maximálním využitím vnitřního prostoru a úsporou investičních a provozních nákladů.
Sportovní hala ve Vyškově je primárně určena pro tenis, pro který jsou zde vyhrazena dvě hrací pole. Hala kromě hrací plochy disponuje plně vybaveným zázemím včetně recepce, šaten, sociálního zařízení a částí pro odpočinek.
Nová reference sportovní tenisové haly JK Vyškov (37x36 m) včetně časosběrného videa z montáže
Montované sportovní haly či tělocvičny jsou funkční, atraktivní a ekonomicky výhodné. Podle velikosti a využití lze volit z rámové či obloukové konstrukce.
Tenisová a sportovní hala původně pro společnost Manďák a.s.; dnes je majitelem obec Kostelany. Hala byla vyprojektovaná na 2 tenisové kurty, rozměrově splňuje komfort pro hru a další potřebné zázemí - sprchy, šatny, bufet a také saunu a posilovnu.
Letos jsme postavili již třetí halu pro společnost Eletherm v Povážské Bystrici.
V roce 2013 jsme zrealizovali ve vojenském areálu hned dvě zateplené haly pro podnik VOP CZ, s.p.
Nové video z montáže zachycuje realizaci atypického montovaného autosalonu v Praze, který byl dokončen na začátku roku
Naše nejnovější časosběrné video zobrazuje kompletní montáž ocelové haly ve dvou minutovém záznamu.
Dodávka zateplené montované haly, přístavba, úpravy, výměna části opláštění, vyvýšení a mohutná ocelová konstrukce pro speciální technologii to vše MONT-KOVO realizovalo na této stavbě v obci Svárov nedaleko Uherského Hradiště.
Tato výrobně skladovací hala je řešena jako jednoduchá jednopodlažní stavba ve firemních barvách společnosti Bioprospect Praha.
Montovaná výrobní hala pro KASKO Slavkov je již čtvrtou zakázkou pro tuto společnost. Hala bude sloužit k výrobě plastových forem a nástrojů.
Montovaná ocelová hala pro potřeby naší firmy MONT-KOVO spol. s.r.o. je využíváná jako výrobní hala pro výrobu ocelových konstrukcí montovaných hal. Barevně je hala sladěna s celým areálem firmy MONT-KOVO - firemní žlutou barvou RAL 1018 doplněnou o bílou
Přinášíme Vám novou referenci dodávky zateplené montované haly, přístavby, vyvýšení a mohutné ocelové konstrukce pro speciální technologii.
Přehled nejnovějších hal, které jsme smontovali v zimních měsících. Mezi těmito halami naleznete výrobní a chladírenskou halu a také autosalon.
Právě jsme předali krásnou žluto-bílou montovanou halu ve Všechromech u Prahy. Jedná se o hezkou klempířskou dílnu o rozměru 16x30x6m.