Do vyhledávání jste zadali „ocelová konstrukce“

Přibližný počet výsledků : 0


icoUkázky našich realizací

icoAktuality | MONT-KOVO montované haly, ocelové konstrukce

icoOstatní

Montáž haly provádí našich 5 montážních skupin v čele se zodpovědným vedoucím. Kvalitní PD a znalosti našich pracovníků zajistí kvalitní výstavbu montované haly.
Výroba a stavba montovaných hal více než 25 let. Dodáváme skladovací a zemědělské haly, průmyslové a výrobní haly, administrativní haly a prodejny, autosalony, sportovní haly.
Obloukové haly jsou levnějším řešením montovaných hal. Díky materiálové skladbě poskytuje tento typ konstrukce velmi rychlou montáž i demontáž.
Ocelové konstrukce nabízejí široké možnosti využití přes montované haly, přístřešky až po konstrukce pro technologie. Vynikají trvanlivostí a rychlou montáží.
Zajišťujeme návrh ocelové konstrukce haly dle požadavků investora a nakreslení výkresů pro výrobu a montáž haly s dodržením norem kvality a hospodárností stavby
Výrobní haly a průmyslové haly MONT-KOVO jsou navrhovány jako velkoprostorové stavby s důrazem na maximální využití vnitřního prostranství.
Montované haly s rámovým typem ocelové konstrukce jsou nejvýhodnější z hlediska efektivního využití prostoru a širokým možnostem využití a individualizace.
Skladové haly a zemědělské haly jsou projektované v souladu s maximálním využitím vnitřního prostoru a úsporou investičních a provozních nákladů.
Montované sportovní haly či tělocvičny jsou funkční, atraktivní a ekonomicky výhodné. Podle velikosti a využití lze volit z rámové či obloukové konstrukce.
Na základě projektové dokumentace vyrábíme a lakujeme ocelové konstrukce pro naše montované haly ve vlastních moderně vybavených výrobních halách v našem areálu v Hulíně.
top