Úvodní stránka - Reference - Montovaná prodejna Postele

Montovaná prodejna Postele

Poptávka podobné haly

Působivá barevná kombinace modré, bílé a červené, svislé kladení panelů a předsazená oblouková atika - to vše odlišuje tuto halu od jiných. Hala slouží jako prodejna postelí a matrací. Proto musí upoutat a lákat zákazníky svým vzhledem a výkladními okny.

Rok realizace2004
MístoČeské Budějovice, Litvínovická 1585
InvestorPostele pro zdravý spánek s.r.o.

Detail stavby

Hala je zateplená sendvičovými panely tloušťky 80 mm na bocích i stěnách v nestandardní modré barvě RAL 5005. Bílá okna kontrastují, stejně tak i vrata a bílé vstupní dveře do prodejny. Předsazená atika je tvořena z ocelové konstrukce připevněné k boční části haly pomocí jäklů a z trapézového plechu nižší vlny - s jemným designem v barvě shodné s barvou opláštění. Ocelová konstrukce je podepřená podpěrnými HEA sloupy, které odlehčují celou primární konstrukci.Veškerá konstrukce byla v interiéru natřena bílou barvou, aby ladila s vnitřním oplechováním panelů. Pro snadný a reprezentativní vstup do haly slouží velké dvoukřídlé dveře s postranními světlíky a přístřeškem.Sekční vrata pro snadný náklad zboží jsou umístěna v zadní skladovací části haly.Hala je dostatečně prosvětlená velkými plastovými okenními výkladci.Plastová okna jsou v kombinaci fixních a ventilačních dílů.

Otvory

Okna, dveře plastové bílé, dvoukřídlé vstupní dveře Brano s aretací, s vnějším a vnitřním madlem, válečkové kování. Vrata sekční 4 x 3 m s el. motorem, bílá.

Opláštění

Opláštění Haironville - střecha: PROMISOL TS 1001 PUR80, RAL 9002 REI 15 DP3; stěny: PROMISOL 1003 BI PUR80, RAL 5005 EW/EI 15DP3.


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top