Úvodní stránka - Reference - Výrobní hala MONT-KOVO Hulín

Výrobní hala MONT-KOVO Hulín

Poptávka podobné haly

Montovaná ocelová hala pro potřeby naší firmy MONT-KOVO spol. s.r.o. je využíváná jako výrobní hala pro výrobu ocelových konstrukcí montovaných hal. Barevně je hala sladěna s celým areálem firmy MONT-KOVO - firemní žlutou barvou RAL 1018 doplněnou o bílou

Rok realizace2008
MístoHulín, Dvořákova 509 (okr. Kroměříž)
InvestorMONT-KOVO, spol. s.r.o.

Detail stavby

Hala je opláštěná sendvičovými panely Haironville tloušťky 80mm na střeše i na stěnách, což zajišťuje dostatečnou izolaci v zimě i v létě pro daný typ provozu. Na hale jsou 2-metrová okna chráněná venkovním slunolamem.
Dostatečně velká sekční vrata (4 x 4 m) zajišťují snadný přístup pro všechny manipulační a přepravní prostředky. Ve štítu haly je umístěn ocelový požární žebřík pro pohodlný výstup na s třechu haly. Ocelová konstrukce je sestavena ze 6-ti rámů po 6-ti
metrových modulech. Hala je doplněna o mostový jeřáb nosnosti 3,2t. Okna v hale jsou 2m vysoká, aby zajistila 6-ti metrové hale dostatek světla. Plastová okna jsou s 5-ti komorovým profilem, ocelovými zinkovanými výztuhami a izolačním dvojsklem 4-16-4, U=1,1. Sekční zateplená vrata s jednou prosvětlovací hlíníkovou lamelou jsou chráněná přístřeškem z polykarbonátu. 0,5-metrový sokl chrání sendvičové panely před manuálním poškozením i před vzlínáním zemní vlhkosti. V hale se svařuje, proto zde není vhodný hřebenový světlík.

Otvory

Okna plastová bílá RAL. Vrata sekční 4 x 4 m 2ks s přístřeškem a prosvětlovací hliníkovou lamelou.

Opláštění

Opláštění Haironville - střecha PROMISOL TS 1001 PUR80, RAL 9002 REI 15 DP3; stěny PROMISOL 1003 BI PUR80, RAL 1015 a 1018 EW/EI 15DP3.


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top