Úvodní stránka - Reference - Montovaný autoservis ELIT Nové Mesto n. Váhom

Montovaný autoservis ELIT Nové Mesto n. Váhom

Poptávka podobné haly

Jednoduchá, účelná hala zahrnuje administrativní část, která je propojená se skladem. Každá část má svůj vlastní vstup.

Rok realizace2018
MístoKočovská 6531/8, Nové Mesto nad Váhom
InvestorS5 s.r.o.

Detail stavby

Tato montovaná hala, která slouží jako montovaný autoservis skupiny servisů a prodejců automobilových dílů ELIT, se nachází v průmyslové zóně Nového Mesta nad Váhom. Montovaný servis je řešen jako jednoduchá a účelná hala se sedlovou střechou prostá výrazných designových prvků. Hala je dispozičně řešena jako jeden otevřený prostor s administrativní vestavbou (5.1x16.0m) v jednom modulu haly. Vestavba je tvořena sádrokartonovými příčkami. Administrativní část haly zahrnuje vstupní prostor s recepcí, sociální zařízení a technickou místnost. Skladová část haly je prosvětlena pevnými pásy plastových oken bez otvírky. Přístup do haly je zajištěn průmyslovými sekčními vraty (3.5x3.5m) včetně integrovaných dveří se sníženým prahem 25mm a samozavíračem. Po vstup do administrativy slouží dvoukřídlé plastové dveře s prosklením.

Otvory

Dvoukřídlé dveře plastové, barva bílá, prosklené - izolační trojsklo; Sestava plastových oken 13x; Průmyslová sekční vrata (3.5x3.5m), barva RAL standardní, bez prosklení, včetně integrovaných dveří se sníženým prahem 25mm a samozavíračem

Opláštění

Střešní panely KS 1000 RW, tl. 120mm, REI 20 DP3, RAL 9006, U=0.172 (W/m²K); Stěnové panely KS 1000 TL, tl. 120mm,EW/EI 30 DP3, RAL 9006, U=0.185 (W/m²K)


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top