Autosalon Hyundai

V loňském roce jsme postavili nový autosalon Hyundai pro společnost Pyramida Průhonice s.r.o. a naše společnost se rozhodla tuto stavbu přihlásit do soutěže stavba roku 2013 Zlínského kraje.

Pořídili jsme nové fotografie, které bychom vám rádi prezentovali a také jsou k náhledu velmi povedené vizualizace od architekta Dušana Uruby, který tuto halu navrhoval.

V loňském roce jsme postavili nový autosalon Hyundai pro společnost Pyramida Průhonice s.r.o. a naše společnost se rozhodla tuto stavbu přihlásit do prestižní soutěže stavba roku 2013 Zlínského kraje.

Pořídili jsme nové fotografie, které bychom vám rádi prezentovali a také jsou k náhledu velmi povedené vizualizace od architekta Dušana Uruby, který tuto halu navrhoval.

VIZUALIZACE AUTOSALONU V ROČNÍCH OBDOBÍCH/V NOCI:

Vizualizace jaro autosalon HyundaiVizualizace jaro autosalon Hyundai
Vizualizace zadní strany autosalonuVizualizace zadní strany autosalonu
Noční vizualizace autosalonuNoční vizualizace autosalonu
Podzimní vizualizace autosalonuPodzimní vizualizace autosalonu

VIZUALIZACE INTERIERU:

Vizualizace HyundaiVizualizace Hyundai
Vizualizace interieruVizualizace interieru
Vizualizace autosalonu Vizualizace autosalonu
Interiery autosalonuInteriery autosalonu

Naše společnost byla dodavatelem horní stavby - tzn. ocelové konstrukce, opláštění a výplně otvorů. Spodní stavbu dodávala společnost RESPO, která byla i generálním dodavatelem stavby.

Autosalon se nachází v Průhonicích u Prahy u dálnice D1 a v blízkosti nájezdu na Brno. Díky výborné poloze autosalon upoutá pozornost ve dne a díky velkým okenním výkladcům i v noci. Prosklená hliníková fasáda dominuje celému objektu.

REALIZACE AUTOSALONU:

Stavba se realizovala celkem 4 měsíce - od listopadu 2012 do února 2013, ostatní stavební práce a úpravy ještě o 2 měsíce déle. Autosalon má rozměry 17x36x8 a je přístavbou k již stávajícím objektům autogalerie a servisu. Celkově areál působí velmi jednotně díky zachovanému jednotnému stylu, shodným či relativně podobným materiálům a zachování jednotných výšek.

top