Úvodní stránka - Reference - Autosalon Hyundai Praha Průhonice

Autosalon Hyundai Praha Průhonice

Poptávka podobné haly

Architektem navržená moderní a nadčasová hala - autosalon Hyundai v Praze Průhonicích byla postavená za účelem zvětšení prodejních ploch investora. Hala je velmi elegantní s velkými prosklenými plochami a velkou prodejní částí v přední části haly.

Rok realizace2013
MístoPrůhonice, U Pyramidy (okr.Praha-západ)
InvestorPYRAMIDA Průhonice s.r.o.

Detail stavby

Hliníková prosklená fasáda dominuje celé stavbě, která je viditelná z dálnice D1 v místě Praha Průhonice. Díky velkým okenním tabulím lze zvenčí dobře vidět na vystavenou expozici vozidel ve dne i v noci při umělém osvětlení. Okna jsou řešena dvojskly U=1,35 W/m2K. Tabule skel mají rozměr 2,8 x 3,17 m a jednotlivé tabule jsou spojeny a vyztuženy hliníkovými profily.Spodní dílce oken jsou z bezpečnostního skla Connex. Autosalon je barevnou kombinací tmavě stříbrné RAL 9007 s okny v RAL 7016. Autosalon je řešen bez soklu. Dlažba je položena až k hliníkové prosklené fasádě. Autosalon je prosvětlený dvěma světlíky s otvírkami.

Otvory

Hliníková prosklená fasáda RAL 7016

Opláštění

Střešní nosný TR plech 160/250/0,75 mm, polystyren EPS 200 mm, folie SIKA; stěnový: KS 1150 TL 100 profil minibox RAL 9007 (PIR) EW/EI 15 DP1.


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top