Úvodní stránka - Reference - Zemědělská hala ZD Pravčice

Zemědělská hala ZD Pravčice

Poptávka podobné haly

Lehká ocelová montovaná hala ve společnosti Pravčická a.s. v Pravčicích byla vystavěna za účelem uskladnění zemědělské technicky investora.

Rok realizace2019
MístoPravčice 242 (okr. Kroměříž)
InvestorPravčická a.s.

Detail stavby

Jednoduchá ocelová nezateplená montovaná hala byla vystavěna za účelem úschovy zemědělské techniky investora. Hala je umístěna v areálu společnosti a je umístěna mezi stávající výstavbou s napojením na stávající komunikaci. Zemědělská hala obdelníkového tvaru má pultovou střechu se spádem 6°. Ocelová rámový konstrukce je opláštěna trapézovými plechy. Základy jsou železobetonové, tvořené patkami a mezilehlými pásy. Výplně otvorů jsou řešeny plechovými vraty s integrovými dveřmi a prosvětlovacími prvky na střeše. Část haly je řešena jako přístřešek s možností průjezdu techniky skrz budovu. Hala byla vystavěna na klíč včetně zemních prací, založení stavby, základové desky, soklu a finálního drátkobetonu. 

Otvory

Plechová posuvná vrata s integrovanými dveřmi (5.5 x 5.5m).

Opláštění

Střešní trapézový plech TR 39/333/0.75mm, pozinkovaný, oboustranně lakovaný; Stěnový trapézový plech označ. 35/207/0.63mm, pozinkovaný, oboustranně lakovaný; Prosvětlení stěny sklolaminátem, prostupnost světla 82%.


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top