Úvodní stránka - Reference - Průmyslová hala MND Lužice

Průmyslová hala MND Lužice

Poptávka podobné haly

Montovaná hala slouží jako víceúčelová stavba s administrativou a akreditovanými laboratořemi a garážovým stáním pro společnost MND Lužice nedaleko Hodonína.

Rok realizace2015
MístoVelkomoravská, Lužice (okr. Hodonín)
InvestorMND a.s.

Detail stavby

Naší společností dodávaný objekt D je součástí komplexů tří hal. Stavba má nosnou konstrukci z monolitických železobetonových sloupů a nosníků, stropní konstrukce u dvoupodlažní části jsou ze železobetonových panelů. Část stropní konstrukce je z ocelových nosníků a trapézového plechu. Všechny výměny pro okna a vrata jsou řešeny z ocelových konstrukcí. Hala je opláštěna na střeše skládaným pláštěm z trapézového plechu, izolační folií a tepelnou izolací z minerální vlny. Stěnový plášť je řešen sendvičovými PIR panely. Zajímavostí haly jsou předsazené okenní špalety a obklad části fasády COR-TEN (plech s řízenou korozí). Víceúčelový objekt D je určen pro garážování dodávkových automobilů. Součástí objektu jsou prostory s dvoupodlažními vestavbami pro údržbu automobilů a prostory s technickým a sociálním zázemím, objekt je provozně dělen do pěti částí, úsek autodopravy, úsek správy areálu, úsek cementace, úsek kartonáže a úsek cementace. Součástí je i administrativní zázemí. Generálním dodavatelem stavby byla společnost Navláčil stavební firma, s.r.o.

Otvory

Plastové a hliníkové výplně oken a dveří, Průmyslová sekční vrata 34x (3.3x4.0 m).

Opláštění

Střešní skládaný plášť kombinovaná skladba: tr. plech 160/250/0,75, RAL 9002, tep. izolace tl. 200mm, U=0.188 (W/m2K), folie Sika 1,5mm; Stěnové panely KINGSPAN KS1000 TL tl.120mm, RAL 9010, U=0,185 (W/m2K)


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top