Úvodní stránka - Reference - Montovaná prodejna a sklad 4SR Bošilec

Montovaná prodejna a sklad 4SR Bošilec

Poptávka podobné haly

Montovaná hala společnosti For Street Racing zaujme krásným funkcionalistickým designem, který v sobě skrývá prodejní část, kanceláře se sociálním zařízením a skladovou část haly.

Rok realizace2016
MístoBošilec 75 (okr. České Budějovice)
InvestorFor Street Racing s.r.o.

Detail stavby

Montovaná administrativní hala se skladem slouží jako prodejna a centrální sklad společnosti For Street Racing, která se zabývá oblečením a doplňky pro motosport. Střecha haly je pultová s dvěma mimoúrovňovými pulty. Hala je dispozičně rozdělena na dva samostatné úseky. V přední administrativní části se nachází v každém rohu haly místnost s výrazným prosklením. Jedna slouží jako a kancelář a druhá jako vzorková prodejna. V zadní části haly se nachází sklad se samostatným vchodem průmyslovými sekčními vraty. Sklad je bohatě prosklen ze zadní strany dvanácti okny a prosklenými sekcemi z přední strany. Ocelová konstrukce haly je lakována do černé barvy, v interieru je přiznána, a působí tak jako designový prvek. Mezi další zajímavé prvky patří vstup haly se zvýšenou atikou a kulatá okna na bocích stavby. Hala je opláštěna stěnovými sendvičovými panely kladenými na svislo se skrytým spojem. Časosběrné video ze stavby haly.

Otvory

Hliníkové výplně oken a dveří, 2x kulaté okno bez otvírky, RAL 7016; Průmyslová sekční vrata (3.0x3.5m), RAL 7016

Opláštění

Střešní panely KINGSPAN KS1000 RW tl.120mm, RAL 7016 (U=0.172(W/m2K); Stěnové panely KINGSPAN KS1000 AWP tl.100mm, RAL 3000, RAL 9006 (stěnový panel se skrytým spojem, (U=0.226(W/m2K).


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top