Úvodní stránka - Reference - Montážní rámová hala Laski

Montážní rámová hala Laski

Poptávka podobné haly

Tato hala s přístavkem slouží jako montážní dílna profesionální komunální techniky. Přístavek, který dosahuje délky 21 metrů, slouží jako přidružená elektro dílna. Rámová hala je doplněna o rozměrný přístřešek, který kopíruje délku haly.

Rok realizace2011
MístoSmržice, Blíšťka (okr. Prostějov)
InvestorLaski, s.r.o.

Detail stavby

Zateplená rámová montovaná hala je jednou z osmi staveb, které jsme realizovali pro společnost Laski. Hala slouží pro výrobu a montáž komunální techniky a zároveň obsahuje přidruženou elektro dílnu. Dispozičně je hala řešena velmi jednoduše a funkčně. Uvnitř nenajdeme žádné příčky ani podpěrné sloupy, takže je prostor otevřený a nabízí stoprocentní využití pro montáž. Hala je rozdělena na šest modulů, přitom poslední je zkrácený na tři metry. Přístavek podél haly dosahuje délky 21 metrů, šířky 5,5 metru a výšky v okapu 3,7 metru. Celkově tak hala zabírá plochu o rozměru 551m2. Přístřešek podél haly zastřešuje plochu 143m2 a slouží k venkovnímu uskladnění komponentů. Do haly naše společnost dodávala také jeřábovou dráhu o nosnosti 2t.

Otvory

Okna plastové 5 komorová folie/bílá, dvojsklo Climaplus; sekční vrata zateplená (3.0x3.0m) s el. prům. pohonem+integrované dveře bílá; sekční vrata zateplená (4.0x4.0m) s el. prům. pohonem+integrované dveře bílá.

Opláštění

Střecha: PUR tl.100mm RAL 9006/9002, FeZn plech oboustranně lakovaný polyesterem 25/7my; stěnový: PUR tl.80mm RAL 9006/9002, FeZn plech oboustranně lakovaný polyesterem 25/7my


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top