Úvodní stránka>Reference>Montážní rámová hala Laski

Montážní rámová hala Laski

Tato hala s přístavkem slouží jako montážní dílna profesionální komunální techniky. Přístavek, který dosahuje délky 21 metrů, slouží jako přidružená elektro dílna. Rámová hala je doplněna o rozměrný přístřešek, který kopíruje délku haly.
Rok realizace : 2011
Místo : Smržice, Blíšťka (okr. Prostějov)
Investor : Laski, s.r.o.

Zateplená rámová montovaná hala je jednou z osmi staveb, které jsme realizovali pro společnost Laski. Hala slouží pro výrobu a montáž komunální techniky a zároveň obsahuje přidruženou elektro dílnu. Dispozičně je hala řešena velmi jednoduše a funkčně. Uvnitř nenajdeme žádné příčky ani podpěrné sloupy, takže je prostor otevřený a nabízí stoprocentní využití pro montáž. Hala je rozdělena na šest modulů, přitom poslední je zkrácený na tři metry. Přístavek podél haly dosahuje délky 21 metrů, šířky 5,5 metru a výšky v okapu 3,7 metru. Celkově tak hala zabírá plochu o rozměru 551m2. Přístřešek podél haly zastřešuje plochu 143m2 a slouží k venkovnímu uskladnění komponentů. Do haly naše společnost dodávala také jeřábovou dráhu o nosnosti 2t.

Šířka (m)
13,00
Délka (m)
33,00
Výška (m)
6,00
Plocha (m²)
434,00
Modul (m)
6,00

Otvory - Okna plastové 5 komorová folie/bílá, dvojsklo Climaplus; sekční vrata zateplená (3.0x3.0m) s el. prům. pohonem+integrované dveře bílá; sekční vrata zateplená (4.0x4.0m) s el. prům. pohonem+integrované dveře bílá.

Opláštění - Střecha: PUR tl.100mm RAL 9006/9002, FeZn plech oboustranně lakovaný polyesterem 25/7my; stěnový: PUR tl.80mm RAL 9006/9002, FeZn plech oboustranně lakovaný polyesterem 25/7my

Montážní rámová hala Laski

 
Hala pro montáž komunální technikyHala pro montáž komunální techniky
Rozměrný přístřešek slouží jako venkovní skladRozměrný přístřešek slouží jako venkovní sklad
Prosvětlovací pás okenProsvětlovací pás oken
Sekční vrataSekční vrata
Montovaná elektro dílnaMontovaná elektro dílna
Detail klempířských prvků kolem oknaDetail klempířských prvků kolem okna