Úvodní stránka>Reference>Chladírenská hala Troubelice

Chladírenská hala Troubelice

Chladírenská montovaná hala v Troubelicích je využívaná pro skladování ovoce v tzv. ULO komorách, které na principu zamezení přístupu kyslíku do komor a udržení teploty 2°C po celý den zajišťují optimální podmínky pro dlouhodobou trvanlivost ovoce.
Rok realizace : 2011
Místo : Troubelice 24 (okr. Olomouc)
Investor : Tagros a.s.
Důležitým aspektem jsou výborné tepelně izolační vlastnosti sendvičových panelů. Na jednotlivé chladírenské boxy byl použitý panel tl. 200 mm, který má minimální hodnotu součinitele prostupu tepla U=0,11 W/m2K. Každý chladírenský box má svou vlastní chladírenskou jednotku. Důležité je zajištění dokonalého proudění vzduchu v komoře, udržení teploty 2°C a 1,2% kyslíku. V kombinaci s izolačními vlastnostmi panelu jsou podmínky v komoře ideální. Chladírenský box opláštěný panelem tl. 200 mm zajišťuje parotěsnost a zabraňuje kondenzaci vody.Celý interiér haly byl opláštěný sendvičovými panely. V potravinářství jsou důležité hladké a dobře omyvatelné povrchy. Posuvné chladírenské dveře jsou profilově shodné s opláštěním haly, na které plynule navazují. Na křídle dveří je umístěná klika a bezpečnostní zámek, který zabraňuje vnitřnímu uzamčení.
Generálním dodavatelem stavby a zároveň naším dlouholetým partnerem je firma Pebaco Brno s.r.o.
Šířka (m)
21,00
Délka (m)
27,00
Výška (m)
6,50
Plocha (m²)
567,00
Modul (m)
6,70

Otvory - Okna plastová bílá. Vrata chladírenská posuvná

Opláštění - Opláštění CB Profil - střecha: TR plech 39/333/0,75 RAL 3000; stěny TR plech 32/207/0,63 RAL 9002 Vnitřní chladírenské boxy jsou řešené specializovanou firmou.

Chladírenská hala Troubelice

 
Chladírenské dveřeChladírenské dveře
Chladírenské dveřeChladírenské dveře
Chladírenský boxChladírenský box
Chladírenská jednotkaChladírenská jednotka
Interierové opláštěníInterierové opláštění
Chladírenská a mrazírenská hala TroubeliceChladírenská a mrazírenská hala Troubelice