Úvodní stránka - Reference - Administrativní hala s výrobou Podolí

Administrativní hala s výrobou Podolí

Poptávka podobné haly

Montovaná hala vystavěná pro společnost Ztronic Podolí je již třetí stavbou ve spolupráci s naší společností. Administrativní hala s výrobní částí byla realizována kompletně na klíč.

Rok realizace2016
MístoPodolí 50 (okr. Uh.Hradiště)
InvestorZtronic s.r.o.

Detail stavby

Součástí zakázky byla kompletní spodní stavba, montovaná hala, vytápění, zdravotechnika, elektroinstalace, vzduchotechnika, vnitřní stavebně konstrukční část, výstavba kanceláří a venkovní úprava ploch. Hala je řešena komplexně, jak pro výrobu, tak i administrativu a sociální zázemí zaměstnanců. Větší část montované haly je dvoupodlažní. Hala je pojata moderním stylem s prosklením velkými hliníkovými výkladci v administrativní části. Prosklení doplňuje předsazení fasády, které zároveň slouží ke stínění a zastřešení vstupu, součástí prosklení jsou také venkovní žaluzie. Administrativa je situována k příjezdu do areálu a plynule navazuje na výrobní část, která je již řešena ekonomicky a funkčně. V zadní části výrobní haly se nachází zastřešená manipulační plocha s pojezdovou bránou ve stylu opláštění haly. Investor rozšířil stavbou své stávající výrobní prostory o novou drobnou strojírenskou výrobu na CNC strojích a 3D tiskárnách. Časosběrné video ze stavby haly.

Otvory

Dveře ocelové, okna a dveře hliníkové ALUPROF, okna plastová, sekční vrata (4.0x4.2m) RAL 7016, (3.5x3.0m) RAL 9010, střešní hliníkový světlík (5.0x18.0m), 4x prosvětlení střechy sklolaminátem (1x6m), prostupnost světla 82%

Opláštění

Střešní skládaný plášť kombinovaná skladba, DP1, tl. 200mm, U=0.188 (W/m2K); Stěnové panely Kingspan KS1150 tl.100mm, RAL 9006, RAL 9010, U=0.222(W/m2K)


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top