Úvodní stránka - Reference - Administrativa a skladová hala Panav

Administrativa a skladová hala Panav

Poptávka podobné haly

Administrativní, skladovací a výrobní hala společnosti Panav a.s. v Litovli vyniká příjemnou barevnou kombinací modrých barev a bílých oken a vrat. Hala je kombinací zděné a ocelové stavby. Firma Panav halu postavila do pronájmu firmy KOVOTEK, s.r.o.

Rok realizace2006
MístoLitovel-Unčovice 132 (okr. Olomouc)
InvestorPanav a.s.

Detail stavby

Přední část průmyslové stavby je zděná, střecha je však opláštěná sendvičovým panelem jako celá hala. Administrativní část je průchozí do ocelové montované haly, která slouží především ke skladování materiálů. Zděná administrativní hala je zastřešená sendvičovými panely a prosvětlená několika bodovými světlíky. Administrativní zděná část je začleněna do ocelové konstrukce haly a je vevnitř obložená sádrokartonem. Ocelová konstrukce je snadno napojitelná na zděnou stavbu bez vzniku tepelných mostů. Ocelová hala je opláštěná střešním a stěnovým sendvičovým panelem Brucha tl.60 mm. Hala je dvoulodní a dešťovou vodu odvádí mezistřešní žlabový panel z PUR 60 50 m dlouhý. Po celé délce pravé části haly je nezateplený přístřešek ke skladování palet.

Otvory

Okna, dveře plastové bílé. Vrata ocelová rolovací 4 x 5 m s bočním motorem Brasselmann 2 ks. Světlíky: 2 ks 3 x 45 m se 4 otvírkami, bodové světlíky 1 x 1 m 4ks.

Opláštění

Brucha - střecha: PU panel 1000 BRUCHAPaneel DP 60, RAL 9006 REI 15DP3; stěny: PU panel 1100 BRUCHAPaneel FP 60 profil 4 (micro), RAL 9006 EW/EI 15DP3


Poptávka podobné haly

Podobné reference

top