Úvodní stránka>O společnosti>Ocenění naší práce

Ocenění naší práce

Stavba roku 2012 Zlínského kraje - Čestné uznání

V roce 2012 se MONT-KOVO přihlásilo do prestižní soutěže Stavba roku 2012 Zlínského kraje a získalo jsme Čestné uznání v kategorii Stavby mimo Zlínský kraj realizované společností ze Zlínského kraje za realizaci novostavby montovanéhaly Pilart v Blansku. XI. ročník soutěže Stavba roku 2012 organizovala Krajská stavební společnost při Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR; Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě; Česká komora architektů pod záštitou hejtmana Zlínského kraje. Ocenění bylo uděleno zajímavým stavbám s důrazem na kvalitu provedení, funkčnost, design a citlivost zásahu do architektonického rázu okolí.

Hodnotilo se a vybíralo mezi 51 přihlášenými stavbami v kategoriích obytných domů, průmyslových staveb, dopravních staveb a projektů měst a obcí.

Montovaná hala Pilart 

Ocelová hala Pilart je ukázkou architektonicky zajímavé a do detailu propracované stavby, která svým provedením střechy má poukázat na zaměření podnikání společnosti Pilart - a to jsou pilové pásy. Hala vyniká nadčasovostí, barevnou harmonii i precizním zapravením klempířských prvků. Dispozičně je tato hala rozdělená na dvě části - přední dvoupodlažní administrativní budovu a zadní skladovací a prodejní halu. Přední administrativní montovaná hala je opláštěna panely v kombinaci bílých a černých barev. Oproti tomu zadní výrobní hala je opláštěna v barvě tmavě stříbrné a barevně tak pěkně kontrastuje s přední částí haly. Červené logo velmi dobře vyniká na opláštění haly.

Ocenění naší práce

 
Stavba roku 2012Stavba roku 2012
Montovaná hala Pilart BlanskoMontovaná hala Pilart Blansko
Prodejní a administrativní hala PilartProdejní a administrativní hala Pilart